Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid2253

Używany komp za 2k

Polecane posty

Witam ponownie. Stanąłem przed złożeniem kolejnego kompa. Tym razem niestety nie podam wam proponowanego przeze mnie zestawu bo nie znam sie na używkach:

  • Budżet na komputer:2k
  • Części do kupienia:Buda
  • Czy wliczyć system w cenę:Ubuntu:)
  • Zastosowanie komputera: Counter Strike
  • Preferowany sklep: allegro
  • Rozdzielczość posiadanego monitora:1920x1080
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: chciałbym i5 2500k, jeśli nie będzie to ten procesor to nie
  • Termin zakupu komputera:1-2 dni
  • Dodatkowe uwagi: Chłodzenie i dysk mogą być nowe, tak samo obudowa. Dysk SSD nie jest konieczny, chyba że starczy to 250gb bez HDD. Z góry dzieki!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/EwUwp9/ + http://allegro.pl/intel-core-i5-2550k-3-4-ghz-szybszy-niz-2500k-i6151790276.html + http://allegro.pl/asus-p8p67-ddr3-sata3-oc-sklep-poznan-i6079363289.html

Zostaje 400 zł na kartę, więc szukałbym jakichś używek na gwarancji typu GTX 750 Ti, R7 265, GTX 660, R9 270, HD 7850, HD 7870.

Oczywiście to komp z myślą o CS: GO, gdzie liczy się przede wszystkim procek. Gdybyś planował grać też w inne gry to lepiej zrezygnować z kręcenia i dorzucić do lepszej grafiki. Ale sądząc po Ubuntu to takich planów nie masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na to pytanie nie odpowiem (choć pewnie gdyby miały być problemy, to Dirian by o nich wspomniał), ale mam dwie uwagi:

  • Ten sprzęt nie ma przypadkiem zastąpić tego z sygnaturki?
  • Zgodnie z tym tematem chyba ciut pewniejszym wyborem będą te pamięci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, webtom napisał:

(choć pewnie gdyby miały być problemy, to Dirian by o nich wspomniał)

W sumie to sam nie wiem czy CS działa na Ubuntu, wyszedłem z założenia, że skoro autor chce instalować ten system to już sam się dowiedział czy działa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zakupiony 20 marca taki zestawik:  Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V 

Dysk Toshiba 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM

Zasilacz Antec VP 500 - 500W

Obudowa SilentiumPC Brutus M25 Pure Black BT-M25

Płyta główna Gigabyte GA-H81M-S2H, H81, LGA1150,

Karta graficzna Asus GeForce GTX 950 STRIX, 2GB GDDR5, 128 BIT, 

Procesor Intel Core i3-4170, 3.7GHz, 3MB, BOX

Dodałem 3 wentylatory podświetlane na niebiesko, wychodzi 1 tył 2 góra 2 przód + ewentualnie jeszcze jeden możliwy w zatoki 5,25

Wykręciłem klatkę na dyski ssd aby polepszyć obieg powietrza i wyrzuciłem przedni filtr.

Wszystko z gwarancją, składane prze zemnie, wszystkie kabelki ładnie po układane, w cs go na max ustawieniach klatki wahają się między 140-170-250 Zależy od mapy i ilości przeciwników.

Mogę wystawić na allegro więc jakbyś był zainteresowany to pisz. Mam jeszcze na sprzedaż win 8.1, monitor aoc 23,5 i klawiaturę z myszką do kompletu jakbyś chciał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale za taką kwotę złożę raczej lepszy zestaw. Mój sygnaturkowy, który jest słabszy od tego na górze podanego przez Diriana wyciąga po 200 FPS na Dust II, Mirage tylko na nowym Nuke spada poniżej 150.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...