Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skarga

Dobra mysz za ok 50 zł, w którą nie wchodzi kocia sierść

Polecane posty

mam myszkę Logitech M500, w którą notorycznie włażą kocie włosy (2 sierściuchy na małym metrażu)

szukam czegoś sensownego, bo irytacja ostatnio sięga zenitu. próbowałem rozkręcić mysz, by wyczyścić i coś chyba siadło...

nie znam się kompletnie na myszach, nie bardzo czaję o co chodzi z DPI itd, chciałbym po prostu, by mysz działała stabilnie, bez zacinek, zarówno gdy pracuję w Photoshopie, jak wtedy gdy gram w RPGi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kebab84 Jak można doradzać komukolwiek V-tracka? I to jeszcze gościowi z Photoshopem (facepalm :wallbash:)

Ten Tracer może być, obczaj jeszcze Microsoft Optical Mouse 200, Zalman ZM-M200,. Do photoshopa polecam przyczaić się na allegro albo obserwować biedronki w mieście i kupić Wacom ONE w wersji S za 120zł albo w wersji M za 150zł. W tej cenie to produkty bezkonkurencyjne, warte każdej złotówki jeżeli regularnie siedzi się przy Photoshopie/Gimpie

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie, wziąłem Tracera. Photoshopa używam od czasu do czasu do fuch / prostych zadań. Żaden ze mnie profesjonalista, w myszce nie chodzi dla mnie o to, by była nie wiadomo jak precyzyjna, ale żeby się nie zawieszała. Technologia v-track wydaje mi się jednak o tyle dobra, że tam nie mają gdzie wchodzić kocie kłaki...

Dzięki, Panowie, wziąłem Tracera. Photoshopa używam od czasu do czasu do fuch / prostych zadań. Żaden ze mnie profesjonalista, w myszce nie chodzi dla mnie o to, by była nie wiadomo jak precyzyjna, ale żeby się nie zawieszała. Technologia v-track wydaje mi się jednak o tyle dobra, że tam nie mają gdzie wchodzić kocie kłaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew powszechnym opiniom w produktach budżetowych tym bardziej myszy bezprzewodowej do 50zł nie znajdziesz lepszego sensora niż Vtrack i nie jest też on wcale taki tragiczny jak Ci się wydaje.

Poczytaj testy poużywaj .... są gorsze chociażby wspomniany Zalman gdzie masz dopiero [ciach] 5050...

do tego v track działa na każdej powierzchni... nawet na włosach testowane ;)

 

BTW POSTY SIĘ DUBLUJĄ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym Zalmanie siedzi 5700 który nie jest tak [ciach] jak 5050. V-Track to Pixarty a pamiętam że one miały ciągłe problemy z prędkościami maksymalnymi, więc co z tego że można jeździć p wszystkim skoro bardzo łatwo można było zgubić kursor. Sama technologia V-track dosyć ciekawa, ostatnio chyba Pixart wykupił Avago więc może zastosują v-tracka w tych sensorach. Ale już nie trzymam ręki na pulsie więc nie będę zaciekle kruszył kopii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem, że przy 400 dpi Vtrack żyje i ma się nieźle... patrząc na mysz bezprzewodową, którą użytkuję w pracy. Ma jeszcze ustawialne Hz, dpi i bindowanie klawiszy. Moje doświadczenie jest takie że nie polecam tego sensora, ale w takich budżetowcyh produktach ma rację bytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...