Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Horigome

Rozwiązany: Podkładka pod mysz [cs:go]

Polecane posty

Witam ;)

Niedawno zakupiłem mysz Steelseries rival i choć jestem z niej zadowolony to bardzo doskwiera mi brak porządnej podkładki pod nią (posiadam materiałową "noname" z żelową podpórką pod nadgarstek). Często podczas gry czuję że celownik nie idzie tak jakbym się tego spodziewał.

Mam do wydania w tym momencie około 70zł ale jeśli naprawdę warto mógłbym poczekać dwa tygodnie i wydać do ok 150zł (ale tylko w przypadku dużej różnicy). Pierwotnie planowałem zakupić wielką podkładkę w stylu Steelseries QCK XXL jednak jej cena jest na tyle wysoka że zastanawiam się nad tym czy warto. Chciałem tak dużą żeby mieć i klawiaturę i mysz na tej samej powierzchni jednak nie jest to priorytet. Z moich poszukiwań bardzo zainteresowały mnie jeszcze dwa modele Steelseries QCK+ oraz Steelseries DeX z tym że cena tego drugiego jest już bardzo wysoka. Proszę oczywiście nie sugerować się tym że wszystkie podane przeze mnie modele są od Steelseries bo logo firmy nie ma dla mnie większego znaczenia :P

Bardzo proszę o pomoc w doradzeniu i dziękuję za przeczytanie powyższego posta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć:

Natec M12- bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Asus Strix Control - również dobra.

Tesoro Aegis - najlepsza do 70 zł.

Możesz wziąć:

Natec M12- bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Asus Strix Control - również dobra.

Tesoro Aegis - najlepsza do 70 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Horigome napisał:

Mam do wydania w tym momencie około 70zł ale jeśli naprawdę warto mógłbym poczekać dwa tygodnie i wydać do ok 150zł (ale tylko w przypadku dużej różnicy). Pierwotnie planowałem zakupić wielką podkładkę w stylu Steelseries QCK XXL jednak jej cena jest na tyle wysoka że zastanawiam się nad tym czy warto. Chciałem tak dużą żeby mieć i klawiaturę i mysz na tej samej powierzchni jednak nie jest to priorytet.

 

Jeśli nie zależy ci na tym ostatnim, to z własnego doświadczenia polecam wspomnianą przed chwilą M12. W zależności na jaki rozmiar się zdecydujesz możesz ją nawet dostać za 30 zeta (większa jak poszukasz dobrze jest do dostania za 50, przeważnie 60 zł). Za taką kasę służy mi naprawdę dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...