Skocz do zawartości

Rozwiązany: Assassin's Creed Syndicate - błąd podczas uruchamiania


piter22681

Polecane posty

Witam! Posiadam oryginalną wersję Assassin's Creed Sydicate w wersji cyfrowej z Season Passem. 

Pobrałem tą grę i chciałem ją uruchomić,ale jak się uruchamia to pokazuje [ patrz załącznik ] i po sekundzie dźwięk tak jakby się okno pojawiło,ale go nie ma. W procesach gra jest uruchomiona,ale cały czas ( 30 min czekałem) nic się nie dzieje. Uruchamiałem też bez synchronizacji z chmurą lub w trybie offline i też nic. Zweryfikowałem pliki w Uplayu i też nic. Uruchamiałem w zgodności z Windows 7 i przez Admina,ale też dalej to samo (jedynie w menadżerze zadań więcej ramu wykorzystała ta gra,ale to raczej nic ważnego). Skończyły mi się pomysły,a nie wiem co jeszcze mogę zrobić. czekam na pomoc! ;)

 

Bez tytułu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Writer napisał:

A masz zainstalowane najnowsze .NET Framework? To oprogramowanie dla Windowsa wykorzystywane również przez gry, do pobrania za darmo ze strony Microsoftu. Zainstaluj najnowszą wersję i zobacz.

Mam zainstalowaną najnowszą wersję ,czyli 4.5,a  dalej nie chodzi ;d

5 godzin temu, BEBZn1 napisał:

A jakie są parametry Twojej maszyny?

 procesor: i5-6500 Skylake

Karta Graficzna: ASUS STRIX 970 OC

Płyta Główna: Asrock Z170 Pro4S

RAM : 8gb ddr4 (1 kostka)

Windows 7 64 bit Ultimate

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy to do rzadkośći, ale mi kiedyś pomogło. Gra nie włączała się ponieważ nie miałem zainstalowanych kodeków wideo i nie mogło odtworzyć powitalnego filmiku z logo firmy. Uruchamiają się się pilki wideo bez problemów. Może zainstaluj najnowsze kodeki np. K-Lite Mega Codec Pack.

Takie rzeczy jak najnowsze sterowniki do grafiki to na pewno masz, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam,ale za każdym razem gdy włączam rainbow six siege (darmowy weekend grania) to na uplayu pokazuje ze nie aktualne sterowniki,a stery mam aktualne,tylko że pokazuje mi aktualizacja Geforce game Ready Driver,a ta aktualizacja służy dla wsparcia VR. Co do kodeków to z tej http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_basic.htm strony pobieram ,a wybrać Basic czy coś innego? ;d

@ : Instalacja Kodeków (Basic) nic nie dała :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BEBZn1 napisał:

Sterowniki do grafiki masz aktualne?

W Twoim przypadku najnowsze, to 364.72. Jeśli masz jakieś inne, to zaktualizuj je i sprawdź wtedy.

Ewentualnie, próbowałeś przeinstalować grę?

Dopiero tą liczbę mam,gdy zainstaluje ten dodatek do VR,ale spórbuję,może faktycznie to coś da. A przeinstalować nie przeinstaluje,bo mam keya,a gra zajmuje wraz z season passem ok 60 gb :)

 

@: Instalowanie tej aktualizacji pomogło,bo to były też sterowniki,ale nie pisało że to ogólna aktualizacja. Temat do zamknięcia i DZIĘKI WIELKIE Panowie! ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...