Jump to content
kubalten

Rozwiązany: Problem z myszka

Recommended Posts

Czasami podczas grania mam wrażenie że myszka wolniej chodzi przez kilka sec czym może być to spowodowane? myszka to steelseries Rival

Nie używasz czasami komunikatora Mumble? U mnie na Deathadderze powodował chwilowe wahania czułości myszy.

Może również być to spowodowane ustawioną akceleracją myszy w sterowniku bądź też w grze.

Spróbuj pobawić się zmianą opcji "Bezpośredni odczyt" z ang. "Raw Input". Niektóre myszki potrafią się różnie zachowywać na poszczególnych ustawieniach.

W teorii lepiej mieć tą opcje włączoną, ale wiadomo, na różnym sprzęcie bywa różnie.

Edited by Firestone
dodana treśc

Raw input mam włączony, a możliwe że to może być coś z sensorem ? podkładkę mam dobrą więc nic innego mi do głowy nie przychodzi ;/

Możliwe, ale wtedy prawdopodobnie myszka pracowałaby nieregularnie również na pulpicie oraz w innych grach. Poszukaj na google, może komuś już przytrafił się podobny problem z tym modelem myszy w CSGO.

Edited by Firestone

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę autora o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...