Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KryngeerPL

Rozwiązany: Klawiatura mechaniczna do 500 zł

Polecane posty

Witam. Przymierzam się do zakupy klawiatury mechanicznej. Oto moje wymagania:

Klawiatury:
Cena: maks. 500 zł
Główne zastosowanie: głównie granie, trochę pisania
Kształt: raczej klasyczne, z podpórką pod nadgarstki
Klawisze: wysoki skok klawiszy, raczej Cherry MX Red
Podświetlenie: koniecznie, kolor biały lub niebieski (RGB w tej cenie to cud)
Kabel: przewodowa, długość nie ma znaczenia
Ilość przycisków: standard + kilka multimedialnych lub programowalnych

Moje propozycje, to Ozone Strike Pro, CM Strom Quickfire TK, Razer BlackWidow Ultimate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystają z bliżej nieokreślonej liczby producentów do produkcji "autorskich" switchy (w tym Kaihui, czyli firmy od Kailh) - przy czym charakterystyka tych switchy jest bliższa Brownom/Blue. Przy czym niespecjalnie im chyba wychodzi QA, ponieważ bardzo często zdarzają się sytuacje zróżnicowanej reakcji klawiszy na naciśnięcie o tej samej sile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że już od jakiegoś czasu używam Ozone Strike Pro na switach Cherry MX Red i bardzo sobie chwale. Użytkowanie wymaga przyzwyczajenia, bo klik jest bardzo miękki, ale  gdy już trochę przywykłem to chyba na nic innego bym nie zamienił. Używałem też Razera BlackWidow Ultimate, fajna klawka, ale jednak na Redach gra mi się lepiej. Są też cichsze od switchy Razera i nie mają "haczenia" - feedbacku w połowie klika, który imo lekko przeszkadza przy szybkim tapowaniu tego samego klawisza (np. jeśli grasz w moby). Do pisania obie są spoko (o ile nie wkurzasz nikogo obok switchami Razera :D ). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...