Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordRevan

Mafia II i fabularne dlc do niej - spadki płynności

Polecane posty

Cześć. Jak w temacie w drugiej mafii na laptopie z sygnaturki mam spadki płynności. Przez pierwsze 20 minut gra trzyma płynne 40 fps, by po tych około 20 minutach spada do 13-17 fps i już ta wartość nie wzrasta. Są to spadki przy niezbyt wymagających momentach, jazda samochodem chodzenie etc. Dodam że gra z jakieś 2 lata temu na tym samym laptopie działała płynnie cały czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się ze problemem może być  to ze gra uruchomia się na zintegrowanej karcie graficznej i po ustawiłem w tych wszystkich opcjach w panelu sterowania ze procesor nividia o dużej wydajności ale nie pomogło gra wciąż była uruchamiana na zintegrowanej czytałem że w biosie mogę mogę zmienić jak wyłącze secure boot ale nie mogę tego znaleźć wciskamy f2 podczas włączania komputera ustawiam tam hasło wchodzę w zakładkę boot i nic tam takiego nie ma. Wie ktoś co można poradzić na to ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dzięki, juz to próbowałem ale nie działa, w zasadzie ustawiałem wszędzie gdzie się da że procesor nvidia o dużej wydajności, nawet jak odpalę mafię i ją zminimalizuję to pokazuje mi, iż jest aktywności karty nvidia w tej grze ( tam koło godziny jest taka ikonka ) jednak gdy wejdę w test wydajności to pokazuje mi że jest karta intela, a i w grze widzę ze pracuje na zintegrowanej bo na niskich i obniżonej rozdzielczości mam bardzo niskie fps koło 10 

 

sterowniki do obu kart aktualne i gra zaktualizowana 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...