Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezi85

Czy DLC do Mass Effect 3 z Origin jest darmowe

Polecane posty

Otóż kupiłem na Origin Mass Effect 3. Zaciekawiło mnie bo ma i dodatki piszę tak w szczegółach gry. Jestem ciekaw czy są darmowe chodzi mi o Wersje Rozszerzoną. Gdy wciskam Pobierz jest napisane że czy zezwalam na to i Zapłać teraz, o co tu chodzi zapłać przecież miało być darmowe. Nie mam zamiaru wydawać sporo kasy na grę bo po co raz zapłaciłem to wystarczy, może nie kosztowało mnie drogo tylko 34 zł, ale nie zamierzam więcej płacić. Stąd pytanie czy tę DLC są darmowe? Czy trzeba płacić? Gdzieś wyczytałem że tę dodatki DLC były darmowe ale do 12 Kwietnia 2014. Czy gdy gram w grę to mogę instalować DLC i nie zaczynać od nowa, czy muszę zacząć grać od nowa ? Proszę o odpowiedź.

Temat rozwiązany do zamknięcia. Znalazłem w Internecie na stronie EA Help artykuł o tym że jest za darmo dodatek Wersja Rozszerzona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja rozszerzona, jak i inne dodatki multiplayerowe są darmowe... Tylko te, przy których jest podana konkretna ilość punktó bw są płatne. Z tym zapłać teraz chodzi po prostu o autoryzację zakupu dodatku, żeby mógł zostać przypisany do twojego konta. Więc nie ma się czego bać, bo przy zakupie w koszyku będzie widnieć kwota 0 złotych 0 groszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...