Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stillborn

Skanero-drukarka

Polecane posty

Pochwa, jak mówi wyluzowany ksiądz.

Potrzebuję drukarki z funkcją skanera. Nie mam żadnego rozeznania w tym segmencie. Żadnych typów więc podawał nie będę, to samo nie podam górnej granicy ceny za takie ustrojstwo. Wspomnę natomiast, do czego mi to będzie potrzebne:

otóż mnie to w ogóle nie będzie potrzebne. :^D

Skanero drukarka natomiast ma trafić do córki mojej kuzynki. Z tego, co wiem, to to urządzenie będzie dość mocno eksploatowane, więc byłbym kontent, gdyby było wydajne i dość oszczędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Canon PIXMA MX535. Niższych modeli już nie ryzykowałbym.

Niby alternatywą są HP Deskjet Ink Advantage 3835/4535, ale trudno coś o nich powiedzieć - z jakiegoś powodu HP nie wysyła ich do recenzji :P

W każdym razie można powiedzieć, że są i zważywszy, iż pojawiły się w zeszłym roku, to chwilowo nie powinno być problemów ze sterownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiegoś stareńkiego CANONa, jeszcze z czasów WinXP. Sterowniki działają. Ba, nawet kartridże jeszcze w tamtym roku kupowałem do niego, choć to już trochę problematyczne.

Ok, zapiszę sobie w zakładkach te dwa modele, co mi podałeś. Pewnie będzie marudzić, że dalej za drogie... I kupi jakieś ścierwo za 120 zł...

Niemniej dzięki za pomoc. Tematu na razie nie zamykam, może ktoś jeszcze jakiś ciekawy model zaproponuje. Bo i mnie by się coś nowego przydało.

Aha, jeszcze jedno - dlaczego niższych modeli nie polecasz? Chodzi o jakość/wydajność/cenę za kartridże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam teraz ze swoją atramentowką. Kolor dość szybko się kończy a kartridże są za ok 100 zł. Niespecjalnie mi to przeszkadza, bo mało drukuję, ale... wolałbym znaleźć kuzynce skanero-drukarkę nie obciążającą tak portfela. Szczególnie że ma córkę w wieku szkolnym, a teraz w szkołach strasznie dużo się drukuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie używane kartridże kosztują mniej niż 100zł. Znacznie tańsze w eksploatacji są drukarki (urządzenia wielofunkcyjne) laserowe. Płacisz 100-150zł za zastępczy toner i wystarcza on na co najmniej dobre kilkaset stron. Tylko po pierwsze - są to kobyły, a po drugie - są naprawdę drogie. W przyzwoitej cenie znajdziesz co najwyżej urządzenia monochromatyczne.

Także albo zostaje nowa mało wydajna atramentówka, albo używana laserówka. Znalazłem jedną ciekawie wyglądającą ofertę klik. Podobno jeden toner wystarcza na całkiem sporo stron, zastępczy można znaleźć w cenie poniżej 150zł klik. Recenzja też nie jest zła. Tylko że to urządzonko było "trochę" używane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kupiła coś?? Z atramentówek w przystępnej cenie to albo brother j105, jeden z popularniejszych modeli, albo 152w trochę starszy, ale sam mam ten model i jest bardzo ok, drukuję tylko na zamiennikach, głównie tanie actisy i drukarka jak nowa a już 3-ci rok jej idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...