Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Rozwiązany: Monitor do około 600 złotych

Polecane posty

Witam,

po tym jak kupiłem nowy komputer, udało mi się zdobyć zastrzyk gotówki i chciałbym kupić nowy monitor który sobie lepiej poradzi niż mój stary LG.

Na ogół będę monitora używał do grania w fps'y i przeglądania internetu. Nie potrzebuje głośników, pilotów do niego i innych magicznych rzeczy. Mam wyjścia HDMI, DVI i DisplayPort w karcie graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, jednak dla mnie te warunki które autor określił dość się różniły także nie byłem pewien czy czytać dalej temat. Mniejsza przekątna raczej mi nie przeszkadza. Wszystko powyżej 21 raczej mnie zadowoli. A mam jeszcze pytanie, od jakiej ceny zaczynają się w miarę warte wybrania ekrany +120Hz częstotliwości odświeżania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zastosowania wiele nie zmieniają - zarówno AOC, jak i Samsung charakteryzują się bardzo przyzwoitymi czasami reakcji i niskim input lagiem, także nie widzę sensu interesować się monitorami na matrycy TN, która co prawda może zapewnić jeszcze nieco lepsze czasy reakcji, ale kosztem dużo gorszych kolorów i kątów.

Monitory 144Hz to wydatek rzędu ~1200 zł. No i naturalnie w tej półce cenowej możesz liczyć tylko na TNki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...