Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UpiornyOrszak

Rozwiązany: Przejściówka DVI-VGA do GTX 980ti

Polecane posty

Witam, mam pytanko mianowicie, na dniach kupuję GTX 980ti jednak ta karta nie posiada złącza VGA (D-Sub) a tylko takie ma mój aktualny monitor, dlatego pomyślałem o kupnie przejściówki (do czasu kupna nowego, już spełniającego dzisiejsze standardy monitora), jednak nie wiem czy to dobry pomysł i czy wszystko będzie działać poprawnie ? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irenez

Dzięki za link :)

@Dirian

Myślę, że tak bo kilka miesięcy to jednak sporo czekania, a i nie wiadomo czy ta nowa generacja rzeczywiście zapewni taki skok technologiczny, że warto na nią czekać. Poza tym to karta głównie pod ustawienia uber w Wiedźminie 3, w pozostałych grach aż takiego wyniku już nie potrzebuję, byle działały płynnie przez te kilka lat już bez znaczenia na jakich ustawieniach graficznych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian

Myślę, że tak bo kilka miesięcy to jednak sporo czekania, a i nie wiadomo czy ta nowa generacja rzeczywiście zapewni taki skok technologiczny, że warto na nią czekać.

Dawno chyba żadna generacja nie zapowiadała się tak obiecująco, jak nadchodzące karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian

Myślę, że tak bo kilka miesięcy to jednak sporo czekania, a i nie wiadomo czy ta nowa generacja rzeczywiście zapewni taki skok technologiczny, że warto na nią czekać.

Jakby nie patrzeć to nowe karty będą produkowane w dwukrotnie mniejszym procesie technologicznym (14nm), co powinno zapewnić niższy pobór energii, i dużo wyższą wydajność (co jak co, ale zarówno AMD jak i NVIDIA muszą się teraz bardzo postarać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba jednak, nie będę czekał na nową generację i chociaż faktycznie zapowiada się całkiem zachęcająco to myślę ze jeszcze jakieś 2/3 lata dam spokojnie radę odpalać nowsze produkcje na 980ti :) A sam temat również można zamknąć bo udało mi się zdobyć nowy monitor do którego nie będę potrzebował już żadnych przejściówek, także wielkie dzięki wszystkim za pomoc i porady. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...