Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiceg

Komputer głównie do CS:GO i innych giereczek, 2370zł

Polecane posty

Więc kuzyn poprosił mnie, żeby mu złozyć zestaw do CS:GO i innych gier, absolutną górną granicą jest 2370 złociszy. Trochę na własną rękę skleciłem w esc takie coś i prosiłbym o ocenę i ewentualne propozycje wymiany rzeczy jeżeli coś się gryzie czy są bardziej opłacalne alternatywy. Budżet i tak nagięty już do granic możliwości bo maksymalnym pułapem miało być 2200 więc naprawdę nic droższego w grę nie wchodzi :D

tHJkK5b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj te inne gry.

  • GTX 750 za 490 zł to nie jest interes życia - proponowałbym albo dorzucić do GTX 750 Ti (GB, Asus, a najlepiej dwuwiatrakowy Palit), albo poszukać jakiejś używki (np. HD 7850 aka R7 265), w zamian nieco ograniczając budżetowość płyty głównej (np. B150M-VDH).
  • Jak już szukać alternatywy dla HDD 1TB (Seagate, WD), to raczej wśród SSD 128GB, a nie starszych, mniejszych, wolniejszych i niewiele tańszych HDD.
  • Zasilacz możesz podmienić na Vero L1 500W/VS450 - oszczędność jakoś wybitnie duża nie jest, no ale lepiej oszczędzać tutaj, niż np. na HDD.
  • Dopłata względem tego RAMu niezbyt mi się kalkuluje.

@down

Jeżeli budżet jest nieprzekraczalny, to jest to jakaś opcja (choć IMHO lepiej by było wziąć używaną kartę), ale płytę podmieniłbym na model z czterema slotami na RAM, np. B85M-Pro3 (z gorszą dźwiękówką), czy lepszą B85M-D3H-A. Ewentualnie można podmienić płytę na H81M-S2H i RAM na taki lub taki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...