Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

::Lelo::

Playstation +

Polecane posty

Cześć. Zamierzam zakupić konsole i mam pytanie : przy zakupie konsoli powinienem dostać kod do PS+ na 14 dni i aby go aktywować muszę podać numer karty kredytowej ? Jak wygląda sprawa z zakupem 14 dniowego dostępu na allegro ? Do sedna: Jeżeli nie będę grał przez internet przez miesiąc, następnie zakupie dostęp na 14 dni za bardzo małe pieniądze , to czy jest to legalne i wszystko będzie działać poprawnie ? Po upływie 14 dni jeżeli znowu zrobię sobie przerwę od gry online i po miesiącu zakupie dostęp na 14 dni, to mogę tak robić i wszystkie trofea będą na moim głównym koncie, które założe na kodzie dostępnym przy zakupie konsoli ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby go aktywować muszę podać numer karty kredytowej ?

Kiedyś nie trzeba było, ale sprawdzałem to jeszcze na PS3. Nastawiałbym się raczej że trzeba ten numer podać albo doładować portfel w inny sposób.

wszystkie trofea będą na moim głównym koncie, które założe na kodzie dostępnym przy zakupie konsoli ??

Tak, będą.

Ale kodów 14-dniowych nie można używać do woli. Każde konto może użyć tylko kilku, potem darmówki przestają działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...