Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sosna564

Dragon Age Inkwizycja - Smutne Odłamki

Polecane posty

Witam. Mam pytanie mianowicie po pobraniu DLCków do Dragon Age Inkwizycja w zamówieniach pojawił mi się banan przybity gwoździem do kija podpisany jako smutna broń i do jej stworzenia wymagane są smutne odłamki. Wygląda to tak: http://i.imgur.com/uJpgnRh.png. teraz pytanie. Po pierwsze gdzie te smutne odłamki znaleźć, po drugie czy ich szukanie jest w ogóle opłacalne? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że dział "Pomocna dłoń" dotyczy raczej problemów technicznych; dyskusje o 'opłacalności' zbierania przedmiotów w grze X, to raczej do działu "Dyskusje o grach".

Tak czy siak - Smutne Kawałki wypadają ze zniszczonych drzwi w lokacjach:

-Twierdza Gryfiego Skrzydła,

-Caer Bronach,

-Twierdza Suledin,

A czy się opłaca zbierać te kawałki i tworzyć smutną broń - nie mam pojęcia ;) Ale wiem, że w zestawie do tej bananowej broni, możesz sobie zorganizować serową tarczę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tej serowej tarczy trzeba coś zbierać? :v tak btw mnie się zawsze wydawało, że dział pd jest o jakichkolwiek problemów z grą, poza tym, czy pójdzie na danej konfiguracji sprzętowej. A meritum tego tematu to gdzie tego szukać, czyli problem z zadaniem. O to czy opłaca się zbierać zapytałem przy okazji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...