Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RSgrafik

PS3 warto?

Polecane posty

Witajcie,

mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale.

Mam ochotę na konsolę PS3 - generalnie zawsze byłem fanem PC jeśli chodzi o kwestię gier ale naszła mnie ochota na zmianę. Jest sens w ogóle kupować ten model - jak jest z awaryjnością bo jak widzę tytułów nie brakuje więc to chyba jedyne, potencjalne źródło problemów.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto. Możesz ograć sporo tytułów, których nie ma na PC, m.in. serie Unchurted, God of War, Infamous, oraz Gran Turismo, Red Dead Redemption, The Last of Us i wiele innych. Ale na najnowsze tytuły się nie nastawiaj. Jakościowo sporo odstają od wersji PC/PS4/XBO.

Obecnie dosłownie za parę stówek można kupić konsole z kilkoma grami, czy dodatkowym padem. A i same gry drogie nie są, a po ograniu jeszcze wymienić możesz na inną. Tylko tak jak pisze @Stilli raczej omijaj SS, kiepskie wykonanie i bodajże ma jakieś problemy z przegrzewaniem. A co do awaryjności konsoli to ja mam PS3 fat, a więc najstarszą wersję i nic się z nią nie dzieje. Tylko jak będziesz kupować używkę to najlepiej szukaj gdzieś w swojej okolicy, by pojechać i samemu na miejscu konsolę sprawdzić. Bo z wysyłkami różnie bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...