Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eszy

Alternatywna bateria do smartfona Samsung Galaxy s4 mini

Polecane posty

Siema. Chciałbym sobie kupić nowy telefon, wybór padł na Samsung Galaxy s4 mini, jednak chyba największą jego wadą jest bateria - jedynie 1900 mAh. Chcę się zapytać, czy można kupić jakiś zamiennik, np. baterię jakiegoś innego producenta, o takich samych wymiarach i większą ilością mAh? Nie jestem pewny, czy inna bateria mogłaby źle wpłynąć na telefon, np. w jakiś spsób go uszkodzić? A to, czy bateria byłaby lepsze niż oryginał, to już inna sprawa, mogę kupić i zaryzykować. wink_prosty.gif Najbardziej obawiam się tego, że zamiennik mógłby uszkodzić telefon czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak bateria będzie miała więcej mAh to będzie miała większe wymiary i co za tym idzie trzeba będzie używać nieoryginalnej klapki, która zwykle jest wtedy dorzucana do zestawu - aczkolwiek wrażenia estetyczna się nieraz kosztem tego dosyć słabe. Ogólnie nieoryginalna bateria, o ile nie jest totalnym noname, jest przygotowana pod dany model i ma takie same prócz pojemności paramatry jak oryginał nie powinna wyrządzić szkody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia z bateriami zamiennymi, które kupowałem do różnych modeli smartfonów Samsunga.

Powiem tylko tyle, że nie ma lepszego akumulatorka do Samsunga zamiast oryginalnego, niż drugi oryginalny, ale nowy - też od Samsunga.

Zamienniki chwalą się na ogół większą pojemnością, ale to wszystko jest tylko na papierze. Owe niby bardziej pojemne, alternatywne baterie rozładowują się szybciej, niż te referencyjne.

Trzeba tylko pamiętać o zasadach ich prawidłowego użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...