Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JerichoHorn

Steam - nie działa online od 2 dni

Polecane posty

Dziwny problem. Ja bym spróbował następującej metody:

1. Wyłącz całkowicie STEAM (zakończ jego proces).

2. Uruchom wiersz poleceń (domyślenie skrót: Windows + r).

3. Wpisz: steam://flushconfig

4. Zrestartuj komputer.

5. !!!Ważne!!! Uruchom Steam, z pliku steam.exe znajdującego się w folderze głównym steam.

Steam powinien odświeżyć swoje ustawienia i zacząć działać poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Khalim, dzięki wielkie za odpowiedź. Niestety, nie podziałało. Zastanawiam się, czy operator nie zaczął czegoś blokować. Mam w UPC, szukając informacji w internecie mogę powiedzieć, że ktoś już kiedyś miał takie podejrzenia. Ale chyba nic w ostatnim czasie. I nie wiem, na jakiej zasadzie miałoby się to odbywać. Hmh, albo problem jest inny. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jak objawia się ta niemożliwość zalogowania? Mieli w kółko, czy wywala jakiś komunikat?

Spróbuj się zalogować na STEAM poprzez przeglądarkę - będziesz miał pewność, że z kontem wszystko w porządku, a wina leży po stronie klienta STEAM.

Warto też zadzwonić do dostawcy internetu, czy akurat ostatnio nie zmieniali jakiś ustawień, bo masz taki problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że tak odpowiadam, miałem duzo pracy. Dziękuję Ci za zainteresowanie tematem.

Cóż, objawia się to tym tylko, że "could not connect to the Steam network", podczas gdy tryb offline można uruchomić bez problemu. Co ciekawe, dałem wyszukiwanie aktualizacji i bez problemu się ściągnęła z trybu offiline. Ze strony również mogę się na konto zalogować. Ale z klienta już nie... Do dostawcy być może trzeba będzie zadzwonić, ale dzisiaj nie mogłem :( Może w poniedziałek. Zastanawiam się jednak, czy to nie jakas aktualizacja Windows. Jakoś ostatnio wyszła poprawka do IE, a z tego, co słyszałem, Steam korzysta z IE? Zobaczę, czy da się cofnąć pojedynczą poprawkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...