Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yooo

Far Cry 2

Polecane posty

@Patryq92 - Co zrobic? Kupic oryginal. Problem pojawia sie przy nieudolnie zainstalowanym spolszczeniu. Nie bede mowil co jest powodem. ;) Chociaz wiem. :P A ze angielskiej wersji nie ma w Polsce w sprzedazy...

Nikt nie wie co moze byc przyczyna mojego problemu?

EDIT: Wszystko dziala. Zawinil patch. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj głupot mam patcha i wszystko chodzi bez problemu. Zmiana skali mapy jest 5.

lysywujek

A karta Ci się nie przegrzewa?

erebeuzet

Zagrasz bez problemu chociaż nie wiem czy przy tej karcie warto bo granie na low raczej nie będzie przyjemne i pewnie będzie ostro ciąć przy wybuchach i paleniu się traw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patch

Ee jest to patch 1.01 mi zainstalował się sam przy starcie gry a że mam polską wersję gry i gram w DX10 to znaczy że u ciebie jest coś chyba nie tak. Nie twierdze że gra nie ma błędów bo ma i kilka razy musiałem zaczynać od wcześniejszego sejwa bo się zacinała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już się o to pytałem, ale nikt nie odpowiedział. Jak to jest z rejestracja elektroniczną gry? można to aktywować z komputera kolegi, czy koniecznie z komputera, na którym zainstalowana jest gra? jak by ktoś miły się znalazł, to czy mógłby opisać, jak się aktywuje te gry zabezpieczone DRM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne typy DRM. Ten z FC2 aktywuje się po zainstalowaniu podając serial i łącząc z internetem. Ja z aktywujesz u kolegi to będziesz u niego mógł grać. Na raz możesz jedną kopię gry zaktywować na 3 komputerach. Jeśli poprawnie odinstalujesz grę to aktywacja wraca do puli. Przy odinstalowaniu też musisz mieć połączenie z internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z farcry2 kumpel mi pożyczył pirata zainstalowałem go i pograłem chwile dzisiaj poszedlem kupić do empiku oryginal bo mi sie spodobała i jak chce odinstalować tamtego pirata to daje uninstal i pisze czy chce odinstalować gre daje tak i niby usówa ja ale jak wchodze na partycje gdzie był zainstalowany to on dalej tam jest próbowałem też sformatować partycje to katalog znikł ale jak chciałem zainstalować z oryginalnej płytki to dalej mi wyskakuje "czy chcesz odinstalować far cry2" ludzie blagam pomóżcie bo nie wiem co robić a chce wrwszcie se pograć w oryginał przez neta i wogóle.

pozdro

PS: Tak jagby ktośpotrzebował info o miom sprzecie

PentiumD 2,8Ghz, 2Gb RAM DDR2, GeForce GTX260, Segate 160Gb

W ramach pomocy łączymy się w bólu. I dorzucamy 14 dni urlopu. Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generlania to po instalacji odpala się aktywacja i tam wpisujesz serial. Mi FC2 sam się zaktualizował wiec śmierdzi mi tu jakimś piractwem.

Przepraszam, muszę to powiedzieć - wiedziałem, że jakiś beuce o to zapyta. Więc wyjaśniam. Synku, ja tę grę dostałem prosto od Ubisoftu, więc mi z łaski swojej piractwa nie wmawiaj. Jak oceniasz swoją miarą, to już twój problem.

Tak czy inaczej - gdyby ktoś miał taki problem jak ja, niestety, pozostaje albo update securomu (u mnie nie zadziałał) albo scrackowanie gry pirackim crackiem (SIC!). Gdyby ktoś chciał szczegóły, wie gdzie szukać mojej recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generlania to po instalacji odpala się aktywacja i tam wpisujesz serial. Mi FC2 sam się zaktualizował wiec śmierdzi mi tu jakimś piractwem.

Przepraszam, muszę to powiedzieć - wiedziałem, że jakiś beuce o to zapyta. Więc wyjaśniam. Synku, ja tę grę dostałem prosto od Ubisoftu, więc mi z łaski swojej piractwa nie wmawiaj. Jak oceniasz swoją miarą, to już twój problem.

Tak czy inaczej - gdyby ktoś miał taki problem jak ja, niestety, pozostaje albo update securomu (u mnie nie zadziałał) albo scrackowanie gry pirackim crackiem (SIC!). Gdyby ktoś chciał szczegóły, wie gdzie szukać mojej recenzji.

Ło lol jak masz od Ubisoftu to trza było do nich dzwonić. Jaką moją miarą? Ja kupiłem w piątek w dniu premiery w media markcie więc nie trafiłeś. I nie nazywaj mnie synkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obie propozycje nie działają :/

Jeśli ktoś wie co trzeba wpisać to pls powiedzcie ponieważ jest mi to bardzo potrzebne

Wiesz akurat to że za angli ktoś dostał to możliwe bo ja z angli od cioci dostałem (akurat na święta xD) ale wcześnie sobie oryginała spolszczonego kupiłem :P :P

PS: Ta ciocia nie nazywa się BitTorrent UTorrent czy inny chłam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do grających w FC2 - czy ta gra naprawdę się dłuży ? Ja osobiście pokładałem duże nadzieje w tym tytule , a np. taki S.T.A.L.K.E.R. - ogromny obszar gry i brak pojazdów . To się dopiero dłuży .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...