Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Z moimi 22 skrzyniami cały czas trafiam na ludzi, którzy stękają, jakie to te skrzynie tanie teraz są i nie chcą dać za nie nawet złamanego hata, mimo że mają właściwie zagwarantowane co najmniej dwa, jeśli otworzą wszystkie skrzynki. No cóż.

W każdym razie, problemy techniczne u mnie prawie ustąpiły- czasami mi się tylko zcrashuje, a tak ogólnie to jest OK. Inna sprawa, że VS Saxton Hale trochę szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Grałem dzisiaj parę godzin w TF2 i gra nie wywaliła mi ani razu, stąd wniosek, że teraz już będzie wszystko w porządku. Poza tym zauważyłem jedną, fajną zmianę - gdy leczysz to widzisz, ile punktów na sekundę odzyskuje twój leczony cel. Niby to samo, co na "krzyżyku" pacjenta, ale dzięki tym liczbom jest jeszcze bardziej czytelne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłoć tło już było! Grałem bodajże w czwartek i już coś takiego miałem. Co do samej gry u mnie też wszystko OK, tylko trochę się odzwyczaiłem od gry... Ten mecz na Badwater... tragedia. No ale nic, tydzien wolny, poprawimy się (o ile nie dorwę się wcześniej do L4D2 ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że dostałem 3 czapkę ;) Jest to Medic's Mountain Cap i przez to mam do was kilka pytań, bo dla Meda mam już Prussian Pickelhaube :

1. Co jest więcej warte : Medic's Mountain Cap czy Prussian Pickelhaube (chodzi o wartość "metalową")

2. Którą byście nosili ze względów estetycznych (taka mini-ankieta :D)

3.Patrzyłem na TF2 Wiki i tam jeszcze nie ma Medic's Mountain Capa. Czyżby to była jakaś nowa czapeczka (nazwy polskiej też jeszcze nie ma)?

4. Czy to prawda, że Prussian Pickelhaube jest taka droga (kojarzy mi się z trade serwerów, że ludzie dawali za nią sporo). Jak tak to ile mniej więcej można za nią wyciągnąć ?

EDIT - na 3 pytanie znalazłem odpowiedź - wystarczyło wejść w sklep i zobaczyć nowości ;) Ale na resztę pytań ciągle poszukuje odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nie opierać się o mój gust "hatowy", ponieważ większość czapek uważanych za świetne mi się nie podoba. Co do Mountain Capa - nie dał bym za niego więcej, niż 2 ref. Pickelhaube jest natomiast jedną z ładniejszych czapek przeznaczonych dla meda i faktycznie niedawno zaczął się na nią "bum". Je osobiście nosiłbym Pickelhaube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za żadne :) Ellis jest wart ok. 1 scrapa, jak ktoś by ci dał czapkę za Ellisa musiałby być nowicjuszem/wariatem. Maksymalnie to znajdowałem wymiany Ellis za Ghastly Gibusa/ Alien Swarm Parasite, ale te wszystkie czapki można dostać za free (Gibusa za achieva w TF2, Alien Swarma za achieva w Alien Swarmie). Jeśli ktokolwiek dawałby ci coś więcej aniżeli te 2 czapki to bierz w ciemno, ale wtedy musiałbyś trafić na 100% szczęścia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Patrzyłem na TF2 Wiki i tam jeszcze nie ma Medic's Mountain Capa.

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Medic%27s_Mountain_Cap

Jeśli chcesz za ten hat 2 ref, to mogę się wymienić.

Skrzywienia, jakie w człowieku wywołuje TF2: przy grobie Pańskim czuwają strażacy, ubrani w tradycyjny strój. Gdy dziś wchodzili do kościoła, moja pierwsza myśl to: "Vintage Merryweather!" :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foster's Facade, nawet Vintage, nie jest dużo wart, no chyba że trafisz na kolekcjonera, który chce dorwać absolutnie wszystkie wintejdże. Powinieneś wyrwać za niego ok. jednego refa, także obawiam się że nie dostaniesz za to nawet klucza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wahadlo2000, prussian pickelhaube jest ma dosyc niską wartość, nie klasyczna jest warta z 1,66-2 rafinów, klasyczna ze 3 rafiny.

Co do tej drugiej czapy to jest calkiem ladna, a jesli chodzi o jej wartość to ciężko stwierdzić, jako że jest nowa, mało osób ją posiada, więc cieżko określić za ile rafinów taka czapka mogłaby pójść :) Mi akurat bardzo podobaja sie te nowe czpaki, wiec gdybys chciał ją sprzedać to może bym się skusił :)

BTW.

Ellis jest wart koło 2 scrapów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość item dropów na tydzień jest ustawiona, jeśli grałeś dziś długo (a od czwartku niewiele), to miałeś dużo itemów. Ja natomiast zauważyłem wysyp hat dropów, przez ostatnie dwa dni to chyba ze sześć się ludziom trafiło. Zazwyczaj to jest jeden, góra dwa na serwer w ciągu tygodnia. Tak przy okazji to mi też powinien jakiś dropnąć, żeby utrzymała się średnia jeden na 200h grania, ale nie ma :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jeśli chcesz Scotch Bonnet (dzisiaj zrobiłem drugą - ja to mam "szczęście"), to też możemy się wymienić :trollface:

Nowy update - gdyby dodali hełm husarii, to pewnie bym się skusił :icon_eek: A tak to nie. Nie wiem, o co chodzi z tym SpaceChemem - gra jest naprawdę zacna (gram w demko, bardzo mnie wciągnęło), jeśli będzie jakaś promocyjna cena, to bardzo bym się cieszył.

Mam nadzieję, że w lecie będzie jakiś duży, sensowny update do TF2 - po pierwsze byłaby zachęta do kupna TF2 podczas wakacyjnych steamowych promocji, po drugie coś się kroi: byłby pretekst do puszczenia w końcu Meet the Medic :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się skusiłem na to Mount & Blade. I tak miałem sprawdzić tę grę, a czapka hetmańska przeważyła szalę. Inna sprawa, że chyba nikt, kto kupił zestaw M&B (a nie samo M&B Ogniem i Mieczem), jeszcze hatów nie dostał, ale wierzymy, że to tylko błąd z numerami aplikacji, który zostanie naprawiony w poniedziałek-wtorek, prawda? :trollface:

Dodatkowo update wprowadził itemy związane ze SpaceChem, jak również ukryte haty nawiązujące do gry Plants vs Zombies. Jeśli z obydwoma grami będą powiązane promocje cenowe, to pewnie też je wezmę, bo grałem w dema obydwu i bardzo mi się spodobały, ale na chwilę obecną są dla mnie dużo za drogie.

Krążą też wieści o nadchodzącym dużym update do TF2 - wyciek nastąpił rzekomo od jednej z osób zajmujących się tłumaczeniem tekstów w TF2. Temat o tym na Steam forums został skasowany, a tematy z pytaniami o niego są zamykane - można te działania zinterpretować jako potwierdzające prawdziwość przecieku. Nowe bronie dla meda bardzo by mnie ucieszyły, szczególnie jakaś odmiana dla kritz/mediguna. Syringe Gun testowany w Becie strzela 2x wolniej i zadaje 2x mniejsze obrażenia, ale aplikuje celom efekt Mad Milk na 2 sekundy, nie wiem czy to samo trafi do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zeszmacili tą grę. Te czapki/nowe bronie zupełnie wyprały grę z klimatu. Mówię to jako stary wyjadacz i elitarny gracz tfa (Jeśli ktoś nie wierzy to: http://www.xfire.com/profile/linubi654/). Tęsknię za czasami Medic Update, gdzie grało mi się najlepiej (i zapewne nie tylko mnie). W tamtych czasach klanowo grało się najlepiej. Teraz to zabawę psują właśnie te pierdółki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laress

Ludzi gadają o czapkach updatach a ty wpadasz i szmaceniu gadasz. Nie podoba się,nie graj. W końcu są servery vanilla.

Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na te czapki/bronie. tf2 ma najlepsze wsparcie ze wszystkich gier. 4 lata po premierze a oni wciąż dają nowe rzeczy i nie chcą za to nawet centa.

Opcjonalnie możesz kupować rzeczy,ale nie musisz jest drop/craft.

@topic

Ja to bym nowe mapy do medival mode chciał zobaczyć,oraz jakieś sensowne bronie. tj.o innych właściwościach/zastosowaniu,chodzi mi nie o 5 RL tylko tak jak dla snipera łuk,przez który granie sniperem nie jest już takie samo jak z rifle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...