Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogrin

Rozwiązany: Laptop - Pierwszy zakup

Polecane posty

Witam!

Z tej strony kłania się Łukasz, z mglistej i deszczowej Anglii.

Mam wielką prośbę odnośnie założonego tematu. Otóż od dłuższego czasu na wyspach prowadzę koczowniczy tryb życia, a co za tym idzie, mój wierny PC. Od zawsze używałem tylko stacjonarki, ale nie ukrywam, że jest to dosyć mocno uciążliwe. I chociaż ciężko było podjąć tą decyzje (niemalże 2 lata) to w końcu utwierdziłem się w przekonaniu, że czas na lapka.

Zaciętym "gejmerem"nie jestem jak kiedyś, ale nie ukrywam, że do mojej kolekcji gier dodałem niedawno BF 4 i nowiuśkiego Battlefronta. Zapewne domyślasz się już czytelniku jakiego sprzętu poszukuje. Chcę jedynie, żeby ten laptop zaoferował mi możliwość pogrania w te gry na średnich wymaganiach lub niżej (ale koniecznie bez tzw. "zacinki"). Jeżeli chodzi o kwotę jaką jestem w stanie wyłożyć na ów sprzęcik to... no cóż, wiem, że nie jest to tania impreza, proszę tylko aby nie były to kwoty sięgające ponad 600-700 funtów.

Z góry za pomoc dziękuje!

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupu planujesz dokonać w Anglii czy w Polsce ? Z systemem czy bez ?

Najsensowniejszy byłby chyba Lenovo Y50-70 z i7. Wydajna karta graficzna, mocny procesor i 8GB RAM. Cena to ~4000zł z systemem. Jeśli chodzi o Battlefronta i BF4 to obie gry działają bez problemu. Sam mam tego laptopa i w Battlefronta bete grałem chyba na nisko-średnich aby mieć 60FPS o ile się nie mylę, a BF działał chyba na średnich, albo coś dałem na wysokie. Wiadomo nowa gra od EA jeszcze nie wyszła, więc myślę że pełna wersja będzie jeszcze lepiej działała od bety, chyba że dojdą jakieś bardzo wymagające mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już na początku chciałem przeprosić, za brak jakiejkolwiek aktywności w moim własnym temacie, aczkolwiek życie po raz kolejny dało się we znaki i zabrakło czasu na cokolwiek.

Opcja numer dwa od 2real4game zdaje się najlepsza, ale z drugiej strony nie różni się cenowo od pozycji numer trzy, która podniosłaby jakość gier.

Jeżeli w jakikolwiek sposób ma to pomóc oryginalna wersja win os 7 czeka wiernie na mnie na dysku przenośnym. a jeśli chodzi o zakup, to mam zamiar dokonać go na terenie Anglii. Jeżeli nie byłby to problem, to czy mógłbym poprosić o jakiekolwiek inne alternatywy w temacie?

Dziękuję za dotychczasową pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta!

Teraz tylko poczekać na resztę pieniążków i dokonuję zakupu.

Wszystkie fundusze przeznaczam na Lenovo z Polski.

Serdecznie dziękuję za pomoc! Zapewne zobaczymy się w innej sekcji o tej samej tematyce ( stacjonarka dla starszego kolegi, a właściwie jego potomstwa ).

Jeszcze raz - dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...