Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puzonix

PES 2009

Polecane posty

@ L1zard

no chcialbym popykac sobie prawdziwymi zespolami barcelona itp prawdziwymi pilkarzami i zeby jescze polska liga byla:) niewiem czy pes ma polska lige ale ma lige mistrzow i to jest cos:) ocena w cd action fify to chyba 7 a pes 8 natomiast w clicku na odwrot wiec pojecia brak:(

Imho - zdecydowanie PES + jakis patch poprawiajacy nazwy i herby, ew. poczekac na jakis dodajacy takze polska lige - predzej czy pozniej pewnie wyjdzie. Przynajmniej jesli chodzi o PC. Bo w przypadku konsoli z ciezkim sercem musze przyznac, ze jednak minimalnie prowadzi FIFA, chociaz gralem w nia w sumie bardzo krotko.

@ noski

Moze to wina samego pada a nie gry? Sprobuj skalibrowac pada, ew. moze wgrac firmowe sterowniki? Sprawdz tez co sie dzieje jak podlaczysz pada jako controller 1 i najlepiej czy dziala w innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryz, polecam ten patch: http://www.fifasoccer.info/pes6/modules.ph...load&cid=21

Patch uzupełnia brak licencji w lidze angielskiej i hiszpańskiej , zmienia nazwy stadionów i nazwiska piłkarzy w reprezentacjach oraz dodaje loga klubów z Anglii i Hiszpanii . Instalacja : wypakowujemy plik . Folder kitserver wklejamy do katalogu z grą , a następnie otwierając ten folder klikamy dwukrotnie na plik setup , potem postępujemy zgodnie z instalatorem . Folder save wklejamy do : Moje dokumenty\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009 . Cieszymy się pełną licencją w grze

PRO EVOLUTION SOCCER 2009. Sam na nim gram i jestem b. zadowolony

Ja mam problem z grą sieciową w trybie "Legends". Normalnie zaloguję się wybieram zawodnika, i nagle wyświetla się komunikat o pobraniu udpate. Więc pobieram uaktalnienie z linka podanego przez grę. Gdy się pobierze próbuje zainstalować. Klikam w ikonkę instalatora i nagle nic nie mogę zrobić. Próbuje kliknąć Udpate ale wtedy instalator zawiesza się i tak ciągle. Proszę o pomoc z góry dzięki.

EDIT: Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konsolowej wersji PES2009.

Czy jest możliwość zgrania z dysku twardego xboxa powtorek?chcialbym sobie je przegrac na kompa ale nie wiem czy jest taka możliwość.Jeśli jest to trzeba później zmienić format tego pliku albo coś w tym stylu?

Z tym pytaniem to do działu "Konsole" proszę. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze niepotrzebne jest spolszczenie. Poprawa zachowania graczy, czyli podania, wrzutki i strzały. Tutaj brakuje poprawy. Mam dość już tych niedociągniętych podań, przestrzelonych 100%-ych bramek i wrzutek, które koniec mają przy początku. Może troszkę przesadzam, ale czy nie przyznacie mi racji? Piszę ten komentarz z perspektywy pc.

Generalnie gra jest OK. Grafcznie i w wymaganiach nie ma zastrzeżeń:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwaczny problem z najnowszym pesikiem. Otóż nie mogę go zapdejtować. Ściągnąłem patch 1.20, rozpakowałem, po dość długim oczekiwaniu (z tego co wyczytałem, przewidzianym przez Konami) mogłem wcisnąć przycisk "Update" no i niby wszystko jest saksesful. Niestety, nadal nie mam zapowiadanych licencjonowanych 25 drużyn w LM, opcji Theatre of Legends itd.

Pytanie: czy to wina mojej kopii (oryginał), czy po prostu coś źle robię (chociaż nie mam pojęcia co tu można źle robić). Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Mianowicie:

Postanowiłem zabawić się w trybie Become a Legend. Stworzyłem gracza, po meczu wstępnym wybrałem zespół Toulouse czy jakoś tak. Na razie mogę grać tylko mecze treningowe z drużyną, tak? A co zrobić by dostać się chociaż do rezerw? W meczu treningowym udało mi strzelić juz bramkę [gram na prawej pomocy :)], asyste zaliczyć, ale ciągle stoję w tym samym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać dalej. Trener wpuści cię do rezerwy dopiero po kilkunastu meczach. Jak narazie to pozostaje ci trenować w second squadzie. Ja się pochwale, że po dość długiej grze (25 lat) dotarłem do FC Barcy jako CMF :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Piszę do was z takim problemem:

Jak ustawić sterowanie wszystkimi graczami w drużynie, łącznie z rezerwami meczowymi i dalszymi rezerwowymi?

Podczas meczu mam możliwość sterowania tylko dziesięcioma zawodnikami (bez bramkarza, którym nie mogę grać), po dokonaniu zmiany w trakcie meczu świeży gracz jest sterowany przez CPU, zamiast przeze mnie..

Próbowałem zmienić to w ten sposób:

Exhibition -> wybrałem drużynę, wyjściowa jedenastka -> Match start -> pojawia się mapka ze składami teamów, zaznaczam swoich zawodników, każdego z osobna i gram; po meczu zmieniam wyjściową jedenastkę na całkiem nową, biorę zawodników z rezerw, Match start, ustawiam każdego gracza i rozgrywam mecz

Myślałem, że skoro w pierwszym meczu ustawię sobie dziesięciu do kontroli i w drugim kolejnych dziesięciu, to już będę mógł sterować prawie wszystkimi zawodnikami w następnych meczach, pucharach, w ligach.. A tu niestety PES nie rozumuje w ten sposób, nie zapamiętuje tych ustawień, po drugim meczu nie mam kontroli nad zawodnikami, których sobie ustawiłem przed pierwszym, pozostaje mi tylko ta jedenastka z drugiego.

Moim zdaniem niepotrzebnie to skomplikowali, mogliby ewentualnie zrobić opcje: "Kontroluj całą drużynę" i "Wybierz zawodników do kontroli".

PS. Gra jest oczywiście oryginalna.

PS. 2: W Become a legend zagrałem sobie 19 kolejek, okno transferowe już się skończyło i wtedy mnie wywaliło do Visty (słynne, niechlubne APPCRASH :/); mam nadzieję, że mi się nie rozkraczy w LM, czy w krajowej lidze :>

Liczę na odzew i pomoc w pierwszej sprawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wybieraniu kontroli/ liczby graczy w drugim okienku powinna być opcja czy chcesz mieć kursor przypisany do danego zawodnika. Wyłącz to, bo jak widać masz tą opcję aktywowaną. (Wybiera się ją naciskając klawisz odpowiadający za kwadrat). Dokładniej nie napiszę, bo nie pamiętam co to było :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp taki sam (kupowaliśmy razem)

No fakt, mój błąd, nie doczytałem;)

Linki do patchy kolega podał, poza tym warto zaktualizować sterowniki, ew. przeinstalować Directxa a nawet całą grę. Rozumiem, że żadne stroje, loga czy inne upadte'y nie były wgrywane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie było wgrywane gra od nowości instalowana parę razy i nic dodam jeszcze, że wcześniej działała mu ta gra, ale się okazało, że ma pęknięty dysk twardy. Jak mu go wymienili i teraz mu w instalowałem to nie działa robi się czarny ekran i brak reakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...