Skocz do zawartości

Rozwiązany: Far Cry 2 - 73 %


AllegroMass1998

Polecane posty

Problem dotyczy gry Far Cry 2. Przeszedłem 73 procent gry, wszystkie dostępne misje poboczne, przyjacielskie. Na mapie mam dostępną tylko i wyłącznie misję APR w mieście. Tu zaczynają się schody. Wchodząc do budynku jak zwykle gość zabiera mi broń, wpuszcza do środka, lecz tutaj wszystkie drzwi są zamknięte, nie mam jak otrzymać misji. Zwykle jedne drzwi były otwarte, tam dostawałem informacje o misji, oraz diamenty, lecz teraz są one zamknięte. Myślałem że teraz misje mam pobrać w innym miejscu, obszedłem budynek setki razy, posprawdzałem tu i tam, ale nic. Czy jest to błąd w grze ? Jak można to naprawić ? Nie widzi mi się odinstalowanie gry, chciałbym przejść ją do końca. Gram na jednym save'ie, więc powrotu do wcześniejszego stanu gry nie dam rady zrobić. Prosiłbym o pomoc, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po zgłoszeniu sprawy do pomocy technicznej Ubisoftu, nie dostałem odpowiedzi ( nie mieli jeszcze takiego przypadku, choć na internecie jest dużo tych błędów ) , ale powiedzieli, że napiszą do twórców gry, i jak coś będzie wiadomo, umieszczą informację na stronie pomocy technicznej. Dodam z mojej strony, aby uniknąć tego błędu w grze, robimy na początku wszystkie dostępne misje APR, a później UFLL. W innym przypadku możecie się natknąć na błąd 73 %. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...