Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrAjdi

League of Legends - bardzo długi czas logowania do klienta

Polecane posty

Co jakiś czas przez okres kilku godzin mam problemy z zalogowaniem się do gry. Napis "Logging on..." wisi mi na ekranie niemiłosiernie długo, tak samo laguje wyświetlanie listy znajomych i powiadomienia na stronie głównej. Doświadczam tego samego w lobby oraz przy wczytywaniu meczu. Bywało, że łączyło mnie dopiero 10 minut po rozpoczęciu. W grze mam 40 pingu i 60< fpsów, a w międzyczasie inne programy i internet śmigają, jedynie LoL stwarza takie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że coś podobnego zdarzało mi się kilkukrotnie wciągu ostatnich miesięcy, a np. kolega z tego samego bloku ich nie doświadczył ani razu (gramy obaj na EUNE). Próbowałem już wtedy opcji "repair", nawet reinstalowałem grę, ale i tak musiałem czekać, aż problem rozwiąże się sam. Dziwiło mnie, że kłopoty ma tylko klient, a nie sama gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o tym temat na forum LoLa - wręcz wysyp, bo to częste zjawisko w tej chwili. Ja mam taki sam problem po każdym patchu lub nie mogę się zalogować wcale na EUNE przy czym EUW działa jak należy. Od siebie powiem, że cyberghost rowiazuje problem natychmiast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...