Jump to content
Sign in to follow this  
wskrzeszacz

Programy częściowo nie łączą się z internetem

Recommended Posts

Witam,

Od pewnego czasu trapią mnie problemy z internetem. Wprawdzie działa on płynnie, jest stosunkowo szybki ale niektóre programy zdają się go nie odczytywać. Oto część z nich:

Steam - nie mogę pobierać gier na tę platformę (pojawia się błąd "nieprawidłowa konfiguracja zawartości"), gdy włączam Steam zawsze pokazuje się aktualizacja o wadze ~20kb i pobiera się nierównomiernie (pasek postępu idzie do przodu, cofa się, idzie do przodu i tak do momentu aż Steam się nie włączy), jeśli skorzystam z opcji "sprawdzenia dostępnych aktualizacji pokazuje się update o wadze ~20 mb który nie ściąga się (pasek postępu jest na zero).

Origin - w czasie gry w FIFA 15 gra informuje mnie żebym sprawdził swoje połączenie internetowe, chociaż to jest stałe i stabilne.

Google Chrome - sam internet działa w porządku, jednak część obrazów jest dziwnie zamazana kolorową pikselozą, tak jak np. ten http://imgur.com/ZEqBNfN

Warto dodać że prawdopodobnie nie jest to wina routera - na innych komputerach w moim domu wszystko jest w porządku. Dodatkowo jakiś czas temu usuwałem Antywirusa (Norton), jednak PC jest czysty (skanowałem go wieloma sprawdzonymi programi). Resetowałem też plik Hosts żeby naprawić Uplay (co pomogło swoją drogą), jednak było to przed wystąpieniem tych problemów.

Pozdrawiam i z góry dziękują za każdą pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem Chrome na pewno nie jest związany z połączeniem internetowym. Obrazy mogłyby nie wczytywać się do końca a nie w takim formacie jak prezentujesz. Korzystasz z jakiegoś firewalla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...