Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Browsey72

Lumia 535 albo Handy

Polecane posty

Przymierzam się do kupna nowego telefonu i stać mnie jest w tym momencie na Lumie 535 albo Neo Handy. Oba te telefony uzyskały bardzo dobrą recenzję w waszym pismie jaki czas temu. Zatanawiam się nad dziełem Microsoftu, ale z tego co wyczytałem w opiniach na ceneo.pl to ta lumia ma problemy z dotykiem. w innych opiniach wyczytałem, ze ten problem znika kiedy zaktualizuje się system do najnowszej dotępnej wersji, wiec chcialem zapytac czy tak faktycznie jest? Bo nie chce przeciez telefonu ktory ma problem z dotykiem.

A znowu Handy ma podobno cichy glosnik, ze słabo słychać rozmówce.

Jezeli ten problem wystepuje dosyć czesto w tym modelu to zadowole sie kolejnym telefonem z androidem smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo Handy? To cała nazwa telefonu? Nie mogę nic takiego znaleźć w Internecie a pierwsze słyszę o takim modelu.

Chyba że to jakiś kolejny podmodel Samsunga.

Odnośnie recenzji telefonów w CDA, bardziej bym radził zwracać się ku kompetentnym recenzją ;)

Z tych dwóch telefonów bardziej skłaniałbym się ku Lumii, ponieważ nie mam pojęcia co to ten drugi telefon :)

Odnośnie problemu z dotykiem. W większości telefonów problem ten jest rozwiązany poprzez aktualizacje. Lecz jeśli w danym modelu nadal występuje błąd Microsoft go bez problemu wymienia.

Nie szedł bym też aktualnie w modele Kruger & Matz jeśli chodzi o Windows Phone. Nie mają one tak jak Lumie gwarancji aktualizacji do Windows 10, a także nie mają pakietu Denim dedykowanego do Lumii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...