Skocz do zawartości

Rozwiązany: Counter-Strike: Global Offensive - uruchamia się ciągle w złych ustawieniach graficznych


Qba061195

Polecane posty

Od jakiegoś czasu mam problem. Za każdym razem jak uruchamiam cs:go to uruchamia się w rozdzielczości 1600xcoś tam zamiast 1920x1080 i w ustawieniach niskich, a nie wysokich. Wcześniej tak nie było. Dzieje się tak przy każdym uruchomieniu, nawet jeśli przy poprzednim zmieniłem ustawienia i dałem zastosuj. Nie pomaga nawet jeśli zoptymalizuję grę w Geforce Experience.

Mój komputer: I5 4570, palit gtx 770 jetstream, 8gb ram.

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ustawienia graficzne odpowiada plik video, zobacz czy czasem nie masz ustawionego go tylko do odczytu. Jeśli tak to odznacz to i powinno działać, jeśli nie to ręcznie w tym pliku możesz zmienić rodzielczość i detale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plik ten nie jest tylko do odczytu. Jeden plik jest video i tam są dobre ustawienia, a w pliku videodafaults są ustawienia na jakich się uruchamia. Usunąłem go i zmieniłem nazwę pliku video na videodafaults, ale po uruchominiu gry wartości tam zmieniły się na te złe.

EDIT: Problem udało się rozwiązać, wystarczyło zaznaczyć pliki video.txt i videodafaults.txt jako tylko do odczytu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...