Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiercik

Podejrzenie infekcji po instalacji programu

Polecane posty

Jest tylko jedna nietypowa rzecz w logach, ale najpewniej związana z DRMami. Dla pewności jednak sprawdź plik

C:\Windows\?ôż

na tej stronie. I wrzuć na forum link do wyników.

Z tego co widzę, to Avast został zainstalowany dwa dni temu po południu. Jakiego antywirusa używałeś wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McAfee

Plik został już wcześniej przeanalizowany

This file was last analysed by VirusTotal on 2015-07-20 11:42:37 UTC (7 godzin, 23 minuty ago) it was first analysed by VirusTotal on 2009-04-22 23:01:10 UTC.

Współczynnik wykrycia: 0/55

Możesz przejrzeć ostatnią analizę tego pliku, lub przeanalizować go jeszcze raz.

[edit] Przeanalizowałem jeszcze raz ; Współczynnik wykrycia: 0/54

Myślicie , że jest jakiś inny powód zacinania się komputera (a w szczególności CS:GO , bo na nim najbardziej mi zależy) , niż te procesy itp. o których jest mowa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wspomniał o tym nieistotnym szczególe, że po drodze zmieniłeś antywirusa, to byłoby prościej. Obstawiam, że Avast jest cięższy niż McAffe. Na mocniejszym sprzęcie różnicy nie byłoby widać, ale w Twoim przypadku każdy MHz ma znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avasta ściągnąłem już gdy ''miałem ten problem'' ponieważ ktoś powiedział mi , abym tak zrobił.

A myślisz, że problemem nie są te procesy ,svchosty itp. tylko problem leży gdzie indziej ?

[edit] zauważyłem , że po wpisaniu hasła laptop wolniej się włącza oraz wyskakują takie oto informacje: http://imgur.com/AHACe9X

ORAZ gdy wyłączam laptopa cały czas wyskakują mi aktualizacje z tym dopiskiem(po angielsku): Proszę nie wyłączać komputera ani nie odłączać od zasilania ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...