Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keffik

phablet >1500zł

Polecane posty

Witam. Szukam telefonu za około 1500zł z możliwą dopłatą. Telefon na studia, muzyka, fillmy, gry i praca. Przekątna to 5.5 i wyżej. Zastanawiam sie nad najmocniejszą wersją zenfone 2 i lg g3 2gb ram. Powyżej 1500 zł jest note3, LG g3 3 gb ram, ascend mate 7 oraz nexus 6 który jest super ale kosztuje 1999. Co polecacie? Używam głównie Internetu, programów na studia, a aparat do zdjęć notatek. Z góry dzięki.

Zastanawiałem się jeszcze nad Samsungiem g a7, honorem 6 plus, a z mniejszych: Sony x z2 i moto x 2gen. Nie chcę wp, bo potrzebnych mi aplikacje nie ma.

Zastanawiałem się jeszcze nad Samsungiem g a7, honorem 6 plus, a z mniejszych: Sony x z2 i moto x 2gen. Nie chcę wp, bo potrzebnych mi aplikacje nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma relatywnie słabe GPU jak za ta cenę, RAMu 'tylko' 2GB. To dobry model i nie wyjdziesz źle, jesli się na niego zdecydujesz bo Huawei robi ostatnimi czasy bardzo dobre telefony, które można polecić z czystym sercem, ale czy to najlepszy wybór za tą cenę - polemizowałbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele z serii Note mają tą przewagę nad innymi smartfonami, że świetnie wykorzystują rysiki i nie jest to jedynie bajer na pokaz jak w niektórych modelach, a rzeczywiście działające rozwiązanie, które ma zastosowanie podczas korzystania z phabletu, duża w tym zaleta softu Samsunga. I jeśli już zastanawiać się nad dopłatą to imo kierować się właśnie tym argumentem, bo wydajnościowo Note 3 to oczywiście najwyższa klasa ;) Nowy Touchwiz z kolei nie grozi już zamuleniem tak jak starsze jego odsłony. Jeśli rysik ci niepotrzebny - bierz Huawei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście rysik jakoś mi się nie widzi... Co do huawei to GPU może rzeczywiście nie jest z najwyższej półki (nie najlepszy ale dobry), ale nie jestem fanem grania na telefonie, więc do moich potrzeb będzie dobry. Jeżeli będę wybierać to wybiorę mate7, a jężeli nie to poczekam na IFA w berlinie we wrześniu i wyjście nowych modeli note 5, mate 7 i lg g pro, Wtedy może coś potanieje i kupie note 4 :). Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...