Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nath4

Tablet 1000zl

Polecane posty

Witam szukam tabletu do 1000zl, nowka. Wymagania: 10 cali, moLiwosc aktualizacji do lolipopa (by zagrac w hearthstone'a), system android. Mam na oku yoge 2 oraz galaxy tab 4 10,1 (troche tanszy od yogi) . Yoga podoba mi sie ze wzgledu na wydajnosc, a galaxy tab ze wzgledu na ekran i ogolny design, lecz slyszalem duzo negatwnych opinii na te Samsungi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak za te pieniądze to Tab 4 10.1 ma zwyczajnie słabe podzespoły. Yoga 2 kosi go pod każdym względem. Nie wiem jak z Lollipopem dla niego (choć zapewne dostanie), ale Hearthstone działa też chyba na starszych wersjach. Poza tym w tej cenie możesz też poszukać tabletu z pełnym, desktopowym Windowsem 8.1/10, na którym spokojnie ograsz desktopową edycję gry - ale co wybierzesz to już twoja decyzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie do końca. Największymi jego wadami jest imo to, że najtańsza wersja kosztująca jakieś 1600 zł ma tylko 16GB pamięci, a i dokładając +/- 200 zł masz iPada Air 2 - co prawda dalej 16GB, ale z nowszym 64-bitowym procesorem i dwukrotnie większą ilością RAM. Nawet jeśli 16GB to dla ciebie nie problem, to moim zdaniem jak już dokładać to właśnie do drugiej generacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...