Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomekz1991

Czy jest sens kupna konsoli do monitora BenQ GL2055

Polecane posty

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem konsoli. XBOX ONE lub PS4 (bardziej skłaniam się w stronę XONE). Jeszcze nie wiem. Posiadam monitor BenQ GL2055

Czy moglibyście mi powiedzieć czy jest w ogóle sens kupować konsolę do takiego monitora? Czy mija się to zupełnie z celem, bo obraz będzie tak fatalny, że nie będzie się dało grać? Z góry wielkie dzięki. Dokupię do tego monitora możliwie dobry kabel HDMI->DVI.

Zakup lepszego monitora planuje na koniec wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wolałbym uniknąć tutaj debaty, która konsola jest lepsza. Na moje potrzeby nie ma to raczej większego znaczenia. Zależy mi po prostu aby pograć w najnowsze gry takie jak Wiedźmin 3, Mortal Kombat X czy Dark Souls 2. No i oczywiście kolejne, które będą się pojawiały.

No i najważniejsza rzecz, czy ten monitor na razie może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to monitor? Być może ma tyle samo cali, ale rozdzielczość Full HD. Możesz podać model?

mam ps4 i sam gram na monitorze 21.5 cala i jak dla mnie gra się przyjemnie. Zastanawiałeś się już jak wyprowadzisz dźwięk z konsoli?

W zależności od konsoli:

PS4 - dokupię słuchawki. I tak zazwyczaj gram na słuchawkach więc nie przeszkadza mi to. Myślałem np. o takich:

Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 Boxed (PS4)

Chyba że jest coś tańszego - to możecie śmiało proponować. W ostateczności będę korzystał z tych w pudełku, choć one są zapewne dają dźwięk fatalnej jakości.

X1 - tutaj jest nieco lepiej bo dokupię adapter

PRZEJŚCIÓWKA XBOX ONE STEREO HEADSET ADAPTER

i dzięki niemu będę mógł wpiąć dowolne słuchawki, a na upartego nawet i głośniki.

Myślę, że to są najrozsądniejsze rozwiązania.

PS

Do PS4 mocno mnie ciągnie PS Vita :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał konsole pod monitor :) Sam gram na ps3 i ps4 na monitorze 23 cale który na codzien służy mi też do pc i jest komfortowo. Co prawda najlepiej grać na wygodnej kanapie i 32 calowym tv ale monitor też się dobrze sprawdzi zwłaszcza, że do dualshocka 4 można podpiąć dowolne słuchawki i usiąść trochę dalej od monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...