Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LemonicMan

Wymiana karty graficznej

Polecane posty

Siemka.

Chciałem zamienić kartę graficzną, ponieważ moja jest już nader stara (ale nadal ładnie chodzi - zotac geforce gtx470), a Wiedźmin nadchodzi... Zapewne nie jestem jedynym, który szuka teraz u Was pomocy :D

Myślałem o jakiejś niedrogiej - gtx 660, gtx 750 ti (ten drugi wariant chyba lepszy?) albo tego radeona r9 270x? Nie orientuje się teraz zbyt dobrze, bo kompa składałem parę lat temu :(

Mam intela i5 760, płytę P7P55D i 8 gb ram. Zasilacz mocny, ale to i tak nie ma znaczenia dla karty.

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor sam sobie podkręciłem do 3,8, chociaż wiem, że nie tylko herce grają ważną rolę. ;/ Szkoda tylko, że podstawka nieprzyszłościowa.

Chciałbym nie przekraczać granicy siedmiuset złotych...

Czy przy takim procku te w/w karty będą się nudzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te 3,8Ghz powinno wystarczyć.

Generalnie nie wiadomo co wybrać - Radeony ponoć średnio współpracują z platformą LGA1155, GTX660 jest z kolei na wymarciu (słaba dostępność kart i przeciętne ceny), a GTX750Ti to trochę słaba przesiadka z GTX470...

Wiem, że budżet na to nie pozwala, ale najlepszą opcją byłoby wzięcie GTX960 - co prawda to koszt 800-850zł, ale gratis dostajesz do niego Wiedźmina 3, więc częsciowo ta nadpłata się zwróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Kusząca propozycja :D De facto, to kosz ponad 700 zł, bo Wiedźmin pewnie po 100-150 zł będzie, więc się opłaca. Z drugiej strony boję się takich "okazji" z gratisami. Myślisz, że wszystko z tą kartą w porządku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratis jest bo w zamian za fundusze, które Nvidia zainwestowała w produkcję gier, dostała pewną pulę kluczy, którą może rozdysponować w programie partnerskim.

Podobne promocje miały/mają AMD oraz Intel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...