Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Reszta jest na poziomie MW a może nawet lepsza i każdy fan powinien się zaopatrzyć w fullwersję i to byłoby na tyle a teraz wracam do gry. :D

Ta gra jest zalosna i tyle. Kolejny raz dostaniemy odgrzewanego kotleta. Grafika gorsza niz w MW na tych samych detalach , znowu noc i biedne miasto. Jedynie tuning wyglada ciekawie. Model jazdy to porazka , ale to chyba i tak da sie pominac milczeniem. Wiedzialem , ze dostaniemy crapa i sie nie zawiodlem. Po tym demku nie mozemy sie wiele spodziewac , ale na bank jestem pewny , ze finalna wersja daleko nie bedzie odbiegac. Jeszcze da deser cena 90-160 zl i panowie z EA beda ciagnac z frajerow / fanow / fanatykow NFS niezla kase...a dzieciarnia to kupi aby byc na topie. ZALOSC. Ja czekam na TDU...zamiast kupowac Carbona....lepiej kupic GT , GT Legends czy cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. No trochę racji jest w powyższym, ale nie jest przecież tak tragicznie.. Oczywiste było to, że nie dostaniemy tutaj Gran Tourismo, ale standard w wykonaniu EA. Mimo wszystko demko nie jest aż tak tragiczne. Całkiem przyjemnie jeździ się po kanionach. Drift jakiś taki naciągany, ale co zrobić... AutoSculpture™ też jest całkiem ciekawą opcją. Może dlatego mam takie odczucia, bo nie spodziewałem się super rewelacji. EA wprowadza chyba stopniowe zmiany wraz z kolejną częścią, żeby tych "rewolucji" starczyło na kilka następnych :)

Generalnie nie jest źle... No i samochody ładnie wyglądają... Zresztą co do grafy to na high wygląda co najmniej interesująco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo masz rację nie powala, ale jeździ się przyjemnie. A grafa na HIGH jest ładna i MW na HIGH nie daje rady. A także znowu przypominam, że TDU to też odgrzewany kotlet tyle, że odgrzewany po kilku latach przerwy a nie tak jak NFS co roku. I Carbon będzie kosztował 129.90 z tego co wiem więc nie aż tak tragicznie

PS Pod TYM

adresem można (jeśli się zna ENGLISH LANGUAGE ) przeczytać recke Carbona. Dostał on 8.2/10 więc nie jest tak tragicznie jak to przedstawił Firekage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demko mam mieszane odczucia :?

Z jednej strony polepszono model jazdy muscle carami i to na plus.

zarządzanie teamem też jest całkiem,całkiem podobnie jak autosculpt.

Ale tu muszę zbesztać EA za drift.TRAGEDIA!

nie wiem kto wymyślał fizykę jazdy w drifcie ale musiał być niekoniecznie trzeźwy. Zarcadowano (dziwne słowo ale... :wink: ) go całkowicie, spełniły sie moje najgorsze przypuszczenia z trailerów :evil:

Poza tym grafika od MW jakos specjalnie lepsza nie jest.

No i zgodzę się po trochu z Firekage'em że to trochę odgrzewane mięsiwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyliście: EA pokazuje bardzo mało w swoich demach, dlatego nie będę tutaj narzekał na Carbona (a mógłbym narzekać przez kilka stron, ale poczekam do pełnej wersji). Powiem, że demo Most Wanted rok temu wywarło na mnie o wiele lepsze wrażenie niż demo Carbona - lepsze pod każdym względem: graficznie, "grywalnościowo", pod względem fizyki jazdy itd. W Carbonie tylko audio jest bardzo dobrej jakości, a zwykle nie zwracam na to uwagi. Grafika jest w nfsc skopana - moje zdanie - dlaczego? Bo to zwykła konwersja z Xboxa360 (to paradoks, że mimo podobieństw PC i X360 - ta druga platforma zabija tę pierwszą) :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uczucia po demku też są mieszane. Fizyka jazdy nie jest zła, nowy system tuningu (dopiero się do niego przyzwyczajam ale jak narazie pozytywne wrażenie). Jedyny zgrzyt to grafa: nie prezentuje się ciekawiej niż w Most Wanted (grałem na min. ustawieniach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Zassałem z servera neostrady demko NFS CArbon, no i niby się normalnie instaluje ( wypakowuje pliki do jakiegoś tam wybranego przezemnie folderu) i potem pojawia się okienko gdzie mam do wyboru Install/Read me/Quit.

Kilkam Install on instaluje directa x, prosi o restart systemu, daje oki, i to samo okienko instalatora directa x się znowu pojawia, i direct jest instalowany na nowo. I znou restart, a gry uruchomić się nie da.

Wszedłem w te wypakowane pliki na początku, i tam kilkam ikonkęNFS CArbona, i ciemny ekran jest i gra nie działa.

Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Zassałem z servera neostrady demko NFS CArbon, no i niby się normalnie instaluje ( wypakowuje pliki do jakiegoś tam wybranego przezemnie folderu) i potem pojawia się okienko gdzie mam do wyboru Install/Read me/Quit.

Kilkam Install on instaluje directa x, prosi o restart systemu, daje oki, i to samo okienko instalatora directa x się znowu pojawia, i direct jest instalowany na nowo. I znou restart, a gry uruchomić się nie da.

Wszedłem w te wypakowane pliki na początku, i tam kilkam ikonkęNFS CArbona, i ciemny ekran jest i gra nie działa.

Co robić?

Ja demko też mam pobrane z neostrada.pl, ale u mnie nie instalował żadnego directa.Nie da się odmówić instalowania jego?

A co do gry to ja po demie carbona oceniać nie będę czemu?

Ponieważ każdy wie jakie jest to demo i 3 trasy nie mogą ukazać tego jaka jest gra. Pamiętajcie że ten autosculupt nie jest CAŁYM tuningiem. Dlatego według mnie jest boski. Pomyślcie sobie kupujecie spoilery a później możecie je nieco zmienić SUPER :D

Demo jest strasznie ubogie te 3 wyścigi (no dobra dwa) są bardzo proste. Tylko ten trzeci jest trudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra odpaliła:)

Więc moje zdanie na jej temat.

Demko ubogie jest, ma dziwnie duże wymagania sprzętowe, bo cudów graficznych nie prezentuje. Fizyka jazdy troszkę uległa zmianie, ale spokojnie, da się przyzwyczaić, i potem dobrze się gra. Wyścigi są dobrze zrobione, ale drift, hmmmm...nie pasuje mi.

Nie dość że jest trudny :-D wink.gif to jeszcze dziwnie się w nim "ślizga". Najmilej mnie zaskoczyło Lamborgini, poezja. smile.gif

Myślę, że gry jużnie zdąrzą poprawić, ale Carbon nie jest zły. Ogólnie, od NFS:U każda nastepna częśc czylu U2 I MW mnie jakoś nie zachwycała. Mam nadzieje, że Carbon poprawi tą sytuacje. Choć Porshe 2000 i tak RULEZZ!

Aha, możliwość TUNINGU jest fajna, ale ja jestem zbyt leniwy by bawić się w takie zabawy!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda Carbon zły nie jest, ale do Takiego Gran Turismo to jeszcze lata świetlne ma....... A drift wcale taki trudny nie jest jak się przyzwyczaisz to wymiatasz ( ja 150.000 pkt średnio mam nie wiem czy to dużo, ale zawsze coś) najlepiej jak cię zarzuci wcisnąć NOS2 wtedy samochód odzyskuje równowagę a i prędkość się zwieksza i pkt rosnie szybko w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Undergroundy, MW i DEMO Carbona...

Seria świetnie się rozwija...

Undergroundy były świetne... ten klimat i muzyka...

W MW brakowało mi nocy... ale rekompensowały to długie i INTENSYWNE pościgi policyjne...

Jeśli chodzi o Demko Carbona to najbardziej podoba mi się drift...

Oto mój skromny wynik...

http://i11.tinypic.com/2wex8xd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena demka: 610

Gra do najładniejszych nie należy, a na moim kompie, gdzie Oblivion chodzi na full potrafi chrupnąć :/

No i cóż mogę napisać o samej grze...to nic innego jak skrzyżowanie z NFS U z NFS MW...i to wcale nie jest dobra wiadomość! Nie wiem, czy w EA nie zauważyli, że graczy nudzą już te klimaty ? (ok tutaj piszę za siebie).

NFS U był fajny, NFS U2 to niepotrzebny sequel, a przy NFS MW to EA nie wiedziała jaką grę chce zrobić. Gdzie te czasy, kiedy seria NFS kojarzyła się z najdroższymi i najszybszymi brykami na świecie ?

NFS Carbon to powtórka z rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Undergroundy, MW i DEMO Carbona...

Seria świetnie się rozwija...

Undergroundy były świetne... ten klimat i muzyka...

W MW brakowało mi nocy... ale rekompensowały to długie i INTENSYWNE pościgi policyjne...

Jeśli chodzi o Demko Carbona to najbardziej podoba mi się drift...

Oto mój skromny wynik...

http://i11.tinypic.com/2wex8xd.jpg

Jak dla mnie to seria zbyt świetnie się nie rozwija co roku dodają jakiś fajny pomysł , ale jakby wszystkie z nich dopracowali i wrzucili w jednego NfSa byłoby zdecydowanie lepiej, i często wycinają z gry to co było fajne......przecież policja jeździ też w nocy a w Carbonie ma pojawiać się sporadycznie. A co do wyniku to zbyt skromny on nie jest..... na www.nfsultimate.com działa klan NFSa i jak zdobędziesz powyżej 200.00 pkt. to dajesz screena i możesz się tam dostać a 313 tysięcy to już rewelacyjny wynik 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic innego jak skrzyżowanie z NFS U z NFS MW...i to wcale nie jest dobra wiadomość!

wiesz, zależy co kto lubi.. dla mnie np to bardzo dobra wiadomość bo nfsu była dla mnie bajką do której wracam z gigantycznym sentymentem, a mw chociaż bardzo mi się podobało to jednak brakowało mu tego undergroundowego klimatu do którego mnie przyzwyczaili, bez nocy i bez moich driftów to już nie było to samo :)

a bounty pod koniec gry było dla mnie bardziej wkurzające niż przyjemne zwłaszcza jak po zaliczeniu ostatniego milestone'a i okrzykach radości misiaczki mnie wyluzowaną nagle obstawiały ze wszystkich stron i ani rusz ;] do tej gry chyba nie wrócę zbyt chętnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Carbonie zepsuto inteligencję kierowców. O ile w poprzednich odsłonach serii chętnie korzystali oni ze skrutów tyle w carbonie już nie. Tutaj nawet nie "scinają" drogi (np. chodnikami przy zakrętach) tylko kluczowo trzymają się asfaltu. To oczywiście zauważyłem w demku może w pełniaku gdy drużyny będą już odgrywać poważniejszą rolę konkurenci odnajdą skróty.... oby!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)Jak dla mnie demo zasługuje na 7/10 i to trochę naciągane.

Bo cóż nowego mamy tutaj poza nowym i dobrym systemem tuningu,tworzeniem teamu (Juiced się kłania) i parę nowych wózków?

Zwłaszcza że kilka rzeczy (DRIFT!!!! :evil: ) zostało jeszcze bardziej postawione na arcade i to in minus.

No i wymagania-wzrosły a jakiegoś większego skoku w grafice nie widać

A co do ynteligencji "drajwerów" z teamu też mam pewne obawy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z przedmówcą.

Puste miasto,obrzydliwie wymodelowani przeciwnicy,

bezsensowne wymuszanie tuningu optycznego,nudne wyścigi.... :?

Jak dla mnie najlepsze części NFS-a to Porsche 2000,pierwszy Underground i Most Wanted.A i w czwóreczkę sporo się przycinało za młodu.Ja i kuzyn na jednym kompie... :D Smuci mnie trochę już praktycznie nieistniejący split-screen w samochodówkach.

Jest oczywiście granie po kablu ale ileż więcej emocji może dostarczyć split..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...