Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Neuron

Jakich samochodów używacie do jakich jezni ? Ja np. do Drift używam samochodów z najmniejszą przyczepnością i najwiekszą predkością (Dodge) a do wyścigów używam z najwiekszą przyczepnością i średnią prędkością (M.Eclipse) . A w dodatku jak wjadę Eclipsą w samochód to nie lece tak Golfem ... :D :D

A wy macie jakąś technike czy gracie tylko jednym samochodem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam obranej techniki, jeżdzę tym samochodem co mi się podoba albo jest wystarczająco szybki :]

Ale na przykład wiadomo że do dragów nie będe brał jakiejś Miaty czy starego gruchota (wiadomoże że biore RX-8, Skyline, TT czyli te trochę lepsze samochody).

Za to w NFSU1 do driftów dawałem moc silnika i doładowanie na maxa a opony i zawieszenie na minimum bo wtedy zmniejsza się przyczepność i drifty jak ta lala :] (a w połączeniu z RX-7 do juz w ogole :twisted: )

Teraz jezdzę (oczywiście bardzo sporadycznie i jak mam czas) 240SX i Golfem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdarza się wam tak jeździć że wsiadacie w jakąś super szpanerską bryke i wyjeżdżacie na miasto tylko po to żęby sobie tak dla szpanu pojeździć 10km/h i popatrzeć jakie mam fajne auto??? Bo ja tak dość często robie, gierke już przeszedłem 5 razy i teraz powracam do BayView tylko żeby sobie popatrzyć jakie mam super furki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdarza się wam tak jeździć że wsiadacie w jakąś super szpanerską bryke i wyjeżdżacie na miasto tylko po to żęby sobie tak dla szpanu pojeździć 10km/h i popatrzeć jakie mam fajne auto??? Bo ja tak dość często robie, gierke już przeszedłem 5 razy i teraz powracam do BayView tylko żeby sobie popatrzyć jakie mam super furki.

Taaa, to sie nazywa "cruising" ;). Jasne, ja tez tak czesto robie, jezdze moja Supra z predkoscia mniejsza od hulajnogi, bawie sie hydraulicksem itd. W koncu po cos sie utopilo tyle kasy w styling, czyz nie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Ja jak chce się popisać furą to zawsze jade pod prąd . Jeszcze ta przyjemnośc jak z całej pety czołowo wjeżdzasz w gościa . Uwielbiam to ... :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Ja nie mam obranej techniki, jeżdzę tym samochodem co mi się podoba albo jest wystarczająco szybki :]

Ale na przykład wiadomo że do dragów nie będe brał jakiejś Miaty czy starego gruchota (wiadomoże że biore RX-8, Skyline, TT czyli te trochę lepsze samochody).

W jedynce Miata i RX7 były extra, w dwójce do driftów Miata o dziwo też się nadaje :)(Średnio 30 tys na jednego drifta :))

Za to w NFSU1 do driftów dawałem moc silnika i doładowanie na maxa a opony i zawieszenie na minimum bo wtedy zmniejsza się przyczepność i drifty jak ta lala :] (a w połączeniu z RX-7 do juz w ogole :twisted: )

Taaaaa RX-7 to zajefajna furka i jeśli się nauczysz ją opanowywać to jesteś niepokonany :)

Teraz jezdzę (oczywiście bardzo sporadycznie i jak mam czas) 240SX i Golfem.

Hmmm a powiem Ci, że jeszcze 240SX nie próbowałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce Miata i RX7 były extra, w dwójce do driftów Miata o dziwo też się nadaje :)(Średnio 30 tys na jednego drifta :))

A według mnie miata wymiata zarówno w jedynce jak i w dwójce. Jednak najlepsza według mnie do driftów jest mazda RX-7.

Taaaaa RX-7 to zajefajna furka i jeśli się nauczysz ją opanowywać to jesteś niepokonany :)

A według mnie RX-8 to syf. Mi się nią kiepsko jeździ, driftuje i w ogóle... A jej wyglad to juz zupelna porazka. Bueee....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Hmmm, nie wiem czemu tak Ci się nie podoba. Na swojej drodze widziałem tylko jedną RX-8 (w Polsce) i jak dla mnie bajer, a w NFSU2 jest zrobiona prawie identycznie.

Poza tym jak mówiłem RX-8 od początku budzi kontrowersje co do jazdy, ale ja jakoś się przyzwycziłem do tylnonapędówek i jest dobrze, poza tym nie ma to jak wchodzić w zakręt z 200 na pateli na 150 metrów przed samym zakrętem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie wiem czemu tak Ci się nie podoba. Na swojej drodze widziałem tylko jedną RX-8 (w Polsce) i jak dla mnie bajer, a w NFSU2 jest zrobiona prawie identycznie.

Nie chodzi o to jak ją odwzorowali, tylko jak wyglada. A wyglada jak skrzyzowanie sedana ze sportowym wozkiem. A to raczej do siebie nie pasuje :/ RX-7 jest o wiele ładniejsza, bardziej opływowa.

Ja widziałem za to miatę w Gorzowie, ale była zielona i wyglądasła obrzydliwie. Nienawidze zielonych aut...

Poza tym jak mówiłem RX-8 od początku budzi kontrowersje co do jazdy, ale ja jakoś się przyzwycziłem do tylnonapędówek i jest dobrze, poza tym nie ma to jak wchodzić w zakręt z 200 na pateli na 150 metrów przed samym zakrętem :P

Racja, tylnonapędówki rządza. Szczególnie fajnie jest wystartować kiedy zrobisz bounce przednimi kołami- jedziesz wtedy jakiś czas na samych tylnich, super to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Nie chodzi o to jak ją odwzorowali, tylko jak wyglada. A wyglada jak skrzyzowanie sedana ze sportowym wozkiem. A to raczej do siebie nie pasuje :/ RX-7 jest o wiele ładniejsza, bardziej opływowa.

Ja widziałem za to miatę w Gorzowie, ale była zielona i wyglądasła obrzydliwie. Nienawidze zielonych aut...

Heh, nazywo wygląda ładniej, zapewniam. Poza tym to porównanie troche nie trafne. To jakbyś powiedział, że Lamborgini to krzyżówka Ferrari ze starym (kanciastym) Volvo :? (czy nie wydaje się to dziwne)

Heh, miata ładna jest, ale nie "stock". Ja widziałem w Niemczech zrobiną w tak zajefajny sposób, że szczena sama opadała do kostek, a ślinotok miałeś na samą myśl. A co do koloru zielonego, to zależy w jakim odcieniu i na jakich autach :D

Racja, tylnonapędówki rządza. Szczególnie fajnie jest wystartować kiedy zrobisz bounce przednimi kołami- jedziesz wtedy jakiś czas na samych tylnich, super to wygląda.

Nie ma to jak Dragstery :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Miałem kiedyś taką śmieszną sprawę . Do mety został jeden zakręt . Jade obok jakiegoś gościa i wciskam nitro . On mnie zepchnął na budynek i odziwo przebiłem się . Tam było jakoś ciemną i nie mogłem sie ruszyć ... :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja raz przywaliłem w jakąś taksówkę na skrzyżowaniu , wziąłem reset wozu i znalazłem się za tą przezroczystą ścianą, która odgradza trase wyścigu od reszty miasta(taka z migającymi strzałkami, kumacie no nie?). I nie mogłem juz wrócić na trase bo sie resetowałem ciągle poza nią!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja mam dosc czesto bug w stylu jade 250km/h przede mna brama i po prostu przenikam przez nia :) zamias ja rozwalic.

W koncu "przeszedlem" NFSU 2. Skonczylem glowny watek cos kolo 70% :roll: reszty mi sie nie chcialo przejezdzac, po prostu znudzila mnie ta giera.

Teraz jedyny cel to stiuningowanie wszystkich autek w grze i zamieszczenie ich screenow na tymze forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

U, luzik, ja w jedynce przejechałem przez te roboty drogowe na ulicy (te które się objeżdża zygzakiem). CZęsto też (także w jedynce) udało mi się 'wpasić' w niedostępne obszary gry :P I dalej nie można wjechać (niewidzialna ściana) i wrócić też nie (niewidzialna ściana :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D mysle, ze Honda Civic w dwojce jest dostepna od poczatku :) po tym co napisales zaczynam tracic pewnosc - moze mialem omamy ? ;) wiem, ze bralem pod uwage wybranie wlasnie Civic jako pierwszego wozu w nfsu2, bo jedynke cala przejechalem wlasnie moja Hondka... sentymentalny jestem .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Mam pytanko, jak zdobyć(w dwójce) takie auta jak np. Civic albo RSX? Przeszedłem wątek głowny, a gre ogolnie mam na 75% lub więcej. Kiedy te wozy się odblokowują.

Dałeś dobre pyatnie, a dlaczego :?:

Wydaje mi się, że zależy od tego jakie wyścigi jeździsz to czasami możesz czegoś nie dostać lub dostać, wozy dostajesz po URLach, więc pewnie się bujniesz na jakkims i RSX dostaniesz, no a co do Civic to jest już od samego startu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civic jest dostępny od początku?! To niby jak to mozliwe ze ja go nie miałem??? Ja na początku miałem jedynie: 206, 106, corsa, corolla, 240sx, focus i moze cos jeszcze ale na pewno nie civic!!! Moze to jest zwiazane z patchem ktory zainstalowałem? A jeśli chodzi o URL-e to przeszedłem wszystkie i rsx-a nie mam. W ogóle to czy on na pewno jest w dwójce?

Właśnie wziałem new career i sprawdziłem. U mnie na pewno nie ma civica do wyboru na poczatku. Jak ktoś nie wierzy to mu moge mojego sejwa wysłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Chcesz screena :?: :P

Jest i to na pewno, wydaje mi się, że to zależy od tego jak jeździmy i możliwe, że również od poziomu trudności (ale tego to nie do końca)

Może jest to generowane losowo, żeby się gra nie znudziła, jest dużo możliwości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten patch automatycznie sciagnal jak wziąłem play online. Pokazało mi ze moja wersja jest przestarzała, czy chce zainstalowac patch. Wzialem yes i zainstalowało. Ale na jakiejś stronce tez powinien być. A nazywa się on nfsug2V1-1UK. Goofy, a skad masz ta amerykańska wersje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

Ja natomiast uwielbiam giere :) tak jak żadna samochodówka mi się niepodoba to ta jest właśnie extra :) jeżdeze sobie tak w przerwach między jakimiś super produkcjami - HL2, WC3 Giera wciąga naprawde bardzo. Polecam komu sie da, ale wiele osób odemnie z osiedla skarży siię, że im niechodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matiquert

ja teraz pogrywam w druga czesc, aczkolwiek czasami powroce pamiecia do jedynki, bo ta nowa jakas odpicowana, na najwiekszych detalach bulletime mi sie wlacza, no i jakos szybciej zabawa sie konczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...