Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Altair1404

Apropos naszych dyskusji na temat tuningu mam pewien pomysł. Może niech każdy odwiedzający ten temat da link do screenów aut, z których wyglądu jest najbardziej dumny. Ja zacznę. Ze względu na to, że na dysku mam wszystkie NFSy od UG2 do HP (oprócz Carbona) to wkleję kilka linków. Jako kryterium ustalmy max 3 auta z danej części. A więc tak

-UG2: Nissan 240SX, Mitshubishi Eclipse, Nissan 350z

-MW: Lamborghini Murcielago, Mercedes SLR McLaren, Mercedes CLK 500

-PS: Nissan GTR, Lamborghini Murcielago LP640, BM M3 GTR E46

-UDC: Dodge Charger R/T (jeśli tuninguję to auto, to zawsze tak samo), Audi R8, Mitshubishi Lancer EVO X

-SHIFT: Nissan GTR, Nissan Silvia S15, Ford Shelby GT500.

Proszę o komentarze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - niektóre gabloty nawet niezłe.

Żałuję, że nigdy nie robię screenów moich aut, bo niektóre były naprawdę dobre. Mam jeszcze z nimi save'y, ale nie będę specjalnie instalował gier, aby owe fury Wam pokazać.

Mam jedynie 2 fotki nawet fajnie zrobionej Hondy :)

NFS Pro Street:

1. Honda Civic ---> http://img843.imageshack.us/img843/71/pros...thondacivic.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/3553/pr...hondacivic1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No, no. Nice.

Apropos Civic'a to żeśmy z bratem wpadli kiedyś na taki pomysł, żeby wziąć słabe auta, maksymalnie stuningować i zobaczyć co da się z nimi zrobić na próbie szybkości. Oczywiście o Pro Street mowa. I on wziął Civic'a, a ja Golfa GTI. I był fun, bo mój Golf po odpowiednim tuningu (biorę po uwagę ręczne ustawienia, które znacznie zwiększyły jego moc) bujał się do 360km/h na próbie szybkości, a brata Civic miał problemy z osiągnięciem 300. Im lepsze części zakładał tym auto było bardziej zamulone. Nie mam pojęcia o co chodziło, ale zakład wygrałem. ^^

A tak w ogóle, to o ile nie lubię naklejania naklejek na samochody i zbędnego obniżania, to w PS po prostu do tego ciągnęło. Tam był taki duży wybór fajnych vinyli i tyle opcji customizacji nadwozia, że po prostu p jakimś czasie dało się stworzyć dzieło. Moją dumą jest GTR z PS. Jest na screenach. Zrobiłem też kilka innych aut, ale tu musiałem wybrać najlepsze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fajny pomysl z bryczkami, akurat jestem wielkim fanem tunningu jak by komus sie chcialo to w kazdym nfsowym community wstawiam swoje rozne prace a troche ich mam sporo mam na nfscars.net.

Link do mojego profilu:

NFSCARS net

I tak wiec nie mam nic nowego ze starszych nfsow ale zapodam takie com z nich najbardziej proud:

UNDERGROUND:

3fc1bc29-6363-4646-9ef3-d7810c4a0f6c.jpg

6e9d37b7-d6fe-4186-ac1c-11cc5ae4e8e6.jpg

a45953df-27ef-4d63-a1b8-636ce9d03df4.jpg

UNDERGROUND 2:

2bdd1273-1843-45d2-8578-cef32ff11bff.jpg

PRO STREET:

bce3a4e0-6bdb-4787-8c1f-5d4b4eddf9e0.png

e6df462f-94c7-49f4-aef1-69cb5a768c9c.jpg

c27f1011-6bc2-4dd3-a3f9-82cfe7a9c712.jpg

e8c23f8f-3f94-4b64-9835-8a3a47fce49f.png

SHIFT:

9262c2e1-cce4-4537-9aa4-3a58bdf021e7.png

Jak by nie bylo to najfajniejszy tunning jest w pro street.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Wszystko fajnie. Najlepiej mi się podobają auta z PS, ale Celica z UG1 też nice. Tylko prośba. Wklejajcie samochody w postaci linków, a nie w postaci obrazków. Bo to bardzo spowalnia ładowanie się i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malone1995

@Altair1404

Dobry pomysł, szkoda że ja się nie dołączę. Ostatnio nowego kompa składałem i z NFSów na dysku mam tylko Hot Porsuit, ale twoje wozy fajnie wybajezrone, jak na (nie)fana tuningu ;)

EDIT: A swoją drogą te wozy z MW to nawet nie powąchały nowych częśći wizualnych( no może poza kolorem i chyba zmianą felg?) ;)

Edytowano przez Malone1995
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mef666 - oj, masz talent do tego ;) Ja jakoś nigdy nie mogłem zrobić fajnie stuningowanej bryki. Zdarzały sie "rodzynki", najczęściej w Pro Street, ale także i w Undergroundzie 2, w którym można było zrobić dosłownie wszystko z samochodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Tak jak mówię, w PS nie sposób się powstrzymać przed tuningiem, jednak Murcielago zostało, że tak powiem dziewicze. Tylko troszkę obniżyłem, ale nie zmieniałem zderzaków, ani nic. W MW najbardziej jestem dumny z tego CLK500. Typowe limo. Ale uwierzcie, że pod maską ma swoje. :P A nie lubię tuningu supersamochodów (no i muscle'ów zbytnio, co widać w moim Charger'ze), a samochody z UG2 chętnie przerabiałem. W tym wypadku, 'towarem eksportowym' uczynię 240sx. :P No i chyba nie powiesz mi, że mój GTR z Shifta jest bardzo stuningowany. :P

Edytowano przez Altair1404
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malone1995

"Pod maskę" zajrzeć nie można, niestety ;). Ale ogólnie dobry tuning, nie wrzucasz wszystkich mozliwych elementów. Chociaż ja w MW zawsze chyba zmieniałem karoserię, dodawałem spoilery, "wlepy" na szybach, zmieniałem i malowałem felgi i ładowałem maski z włókna węglowego ;) No chyba, że Merc, albo Porsche to tylko symbolicznie; felgi, kolor, szyby ew spoiler. No i oczywiście "full serwis pod maską" ;)

Edytowano przez Malone1995
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jeszcze jakieś 5 lat temu tuningowałem fury w ten sposób, że najpierw powiększałem na maksa felgi (w Carbonie dało się je zwiększyć do rozmiarów wręcz szpecących samochody, a ja właśnie tak robiłem), następnie dodawałem jakiś wielki spoiler, zwykle nie pasujący do całej karoserii, a na koniec malowałem furę na czarno razem z felgami i szybami :laugh:. Tak się patrzy dziś na te stare fury na najstarszych save'ach z MW i widzi się to, jak bardzo się człowiek zmienił przez ostatnie lata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie bylo to najfajniejszy tunning jest w pro street.

Zgadza się ;] Nie jestem fanem tuningu ale Pro Street pokazał klasę :)

Ogólnie w grach aut nie tuninguje (optycznie) uważam że to troszki głupie i strata czasu. Taki mustang najlepiej wygląda z pasem przeciągniętym wzdłuż maski, ogólnie auta amerykańskie wyglądają najfajniej bez żadnego tuningu.

Chyba powspominam dobre czasy i przejdę poraz drugi Pro Streeta. Biorę się do czyszczenia Play Station 2 i jazda ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@mef666- BMW jest piękne. Bardzo mi się podoba. Szczerze? Sam myślałem kiedyś o tuningu e92, ale zatrzymałem się przy e46. :P Mazda też dość fajnie wypadła. Challenger to nie mój typ niestety. Nie lubię 'oblepiania' klasyki. Najbardziej pasuje mi tu oryginalne lakier, jakieś wklęsłe felgi i trochę obniżenia. Nic więcej bym nie ruszał :P

A co do wrażenia jakie wywołują samochody po latach. To jak po długim czasie wbiłem na mój pierwszy profil z NFS MW (jeszcze z podstawówki), to od razu przerobiłem większość aut. :P Tak zwieśniaczonych bryk, dawno nie widziałem. :P Ale widać, że razem z człowiekiem dorasta jego gust. :P

EDIT. Kolejne samochody moim zdaniem warte uwagi. Złapane w profilu mojego brata w MW.

Razor'owy Mustang, którego robiliśmy kiedyś wspólnie i jedyne czego nie udało nam się osiągnąć, to 'RZ' na drzwiach i vinyli na masce, gdyż gra na to nie pozwalała.

Aston Martin DB9 Prawda, nie lubię tuningowania supersamochodów, ale ten przypadł mi do gustu. Co ciekawsze, nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. Teraz, po paru latach, od ostatniego grania w MW, oglądaliśmy auta i ujrzałem coś takiego. Więc postanowiłem zrobić screena i się pochwalić. :D Fajnie się nawet prezentuje.

Edytowano przez Altair1404
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem 2 pościgi i 2 ucieczki w NFS HP i grałoby się przyjemnie, ale mam fpsy poniżej 20... Próbowałem zmienić coś w opcjach, ale to nie pomaga, jest na to jakaś rada?

Kurczę, drogówka w HP to jest to :thumbsup:

Mój komputer:

-ic2duo e6300 1,86ghz

-gf8800gt

-2gb ramu

-win xp

Trochę jestem zdziwiony, bo gdyby strategia mi przycinała to bym się nie zdziwił, ale NFS? Wygląda na to, że karta graficzna nie wyrabia, możliwe?

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem 2 pościgi i 2 ucieczki w NFS HP i grałoby się przyjemnie, ale mam fpsy poniżej 20... Próbowałem zmienić coś w opcjach, ale to nie pomaga, jest na to jakaś rada?

Kurczę, drogówka w HP to jest to :thumbsup:

Tru. Optymalizacja nie jest na pewno zaletą najnowszego NFS'a. Sam mam spore problemy z płynną jazdą (zwłaszcza przy dużej liczbie samochodów), a mam Quada 9550, HD4850, 4gb RAM. Gdyby nie to, to NFS HP oceniałbym o 1 stopień wyżej niż obecnie.

Wczoraj przysiadłem do gry po blisko dwumiesięcznej pauzie i wessało mnie jak diabli. Mimo wielu uproszczeń i niedociągnięć gra się naprawdę przyjemnie i można doświadczyć legendarnego syndromu 'jeszcze jednego wyścigu'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@Mati171992- To nie są zwykłe wersje cabrio. To są inne modele. Fan Lambo dojrzy w nazwie 'LP650', a nie zwyczajowe 'LP640'. :P Viper też jakiś inny. Jakaś rocznicowy model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - być może właśnie inaczej zwie się wersja cabrio tego Lambo.

@Yaper - ja tam nadal twierdzę, że EA świetnie optymalizuje gry, a w szczególności NFS'y z HP na czele. Proponuję zainstalować sobie najnowszego patcha i zaaktualizować sterowniki od grafy, bo aż nie mogę uwierzyć, że nowy HP tnie na tak dobrym sprzęcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up- Wersje cabrio Lamborghini zazwyczaj mają dopisek 'Spyder' lub 'Roadster'. LP650 jest to wersja limitowana Lamborghini Murcielago Roadster. Ma zwiększoną moc i moment obrotowy. Auto osiąga setkę w 2.8 sekundy i rozpędza się do 400km/h. :P To dokładna definicja. :P Lambo ma coś czym może rywalizować z tym zakichanym Veyronem... Aha, jeśli LP650, to tylko Roadster.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper - ja tam nadal twierdzę, że EA świetnie optymalizuje gry, a w szczególności NFS'y z HP na czele. Proponuję zainstalować sobie najnowszego patcha i zaaktualizować sterowniki od grafy, bo aż nie mogę uwierzyć, że nowy HP tnie na tak dobrym sprzęcie...

Fakt, nie updatowałem jeszcze. Zdam relację czy coś drgnęło z płynnością jak się z tym uporam.

Obecnie nieprzyjemnie zwalnia podczas większych zadym z policją, dużego ruchu ulicznego, wyścigów z dużą obsadą (animacja takiej kraksy to już jest pokaz klatek :/). Przy próbach czasowych jest już płynnie i tak chciałbym grać przez cały czas - wtedy rozgrywka to bajka - audiowizualna rozkosz i ten zręcznościowy pęd.

Których trybów nie lubicie najbardziej? Ja mam alergię na przede wszystkim wezwanie dyspozytora - próby czasowe policją byłyby fajne gdyby nie te kary czasowe za dotknięcie band lub kontakt z użytkownikami ruchu. Nie lubię też pościgów za jednym typem, gdy ten bezczelnie zawraca lub zakłóca sygnał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszego patcha i co? I jestem w ciężkim szoku! Teraz jest płynnie w każdej sytuacji - zadymy policyjne na kilkanaście wozów, a gra nawet nie chrupnie przy kraksach, kiedy to wcześniej miałem pokaz slajdów. Wielkie podziękowanie dla Criterionu za naprawdę pożyteczny patch! Nie muszę dodawać, że dodał on również nowe wozy i parę innych usprawnień.

Teraz z czystym sumieniem mogę podwyższyć swoją subiektywną ocenę gry o ten jeden dodatkowy punkt, tak jak obiecałem. Dopiero teraz siłą oderwałem się od grania tak mnie pochłonęła rozgrywka - gdy wszystko jest płynne gra wchodzi na inny wymiar doświadczenia. Frajda jest duuużo większa i mam osobisty zaciesz z każdego wyścigu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...