Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość ŁoSiU

Apropo 95 wyscigu to przechodzilem go przez tydzien :evil: , kumpel ma ten sam problem. Ale nie martw sie, jak juz przejdziesz ten, to niedlugo potem bedzie taki, ktory ma 7 :!: okrazen. Jezeli chodi o grafe, to owszem jest niezla, ale nie idealna. Zdarzaja sie dziwne bledy, np. podczas wypadku w tunelu moj woz wpadl do polowy w sufit i jak gdyby nigdy nic polecial dalej, innym razem udalo mi sie udezajoc w plot zapasc sie pod ziemie :!:

Ale 107 wyscig jest prostszy, poniewaz nie ma ruchu ulicznego.

Ja 95 wyścig przeszedłem za trzecim razem, a 107- ego nie moge za chiny przejść. Przez ten głupi wyścig połamałem już trzy klawiatury i 2 kierownice, no i potłukłem monitor:P. To gra nie na moje nerwy. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lobo Master

Hej! Jestem nowy na forum ale NFSU ukończyłem juz trzy razy. Zauważyłem że większość ludzisk ma problem z trasą 95 lub 107, a ja zaciąłem się na trasie 103 na całe trzy dni-masakra. Moim ulubionym autkiem jest Mazda RX-7, jest ona wyposażona w silnik Wankla nie stosowany w samochodach, lecz w... samolotach.Wspaniały wygląd, niesamowita zwrotność-to jes to. A jak wam się podoba RX-7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość siebek

Wedlug mnie RX-7 jest najlepszym samochodem w grze. Przeszedlem nia gre . Jedyne do czego moglbym sie przyczepic to wyglad. Sa ladniejsze furki w NFS:U.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

A ja wam powiem że każdy samochodzik jest dobry, tylko musi przyjść na niego czas. Ja grając w NFSU uzywałem róznych samochodów, na trasy szybkie i zwrotne urzywałme 206, na bardziej prostrze używałem jeszcze inne samochody. I tak w kołko aż przeszedłem grę do chyba 95 misji, gdzie nie mogłem przejść nawet na EASY. Wszystko poprzednie przechodziłem bez najmniejszych kłopotów na Hard lub nieraz na Medium. Ta trasa mnie poposrtu wykonczyła i zniecheciła do dalszej gry. a pamietam jak się na nią napaliłem. Ehh :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Zgodze sie z przedmowca- na subaru impreza drifty szly znakomicie, jednak nie lubie jezdzic subaru w innych trybach :( Do driftow jest naprawde OK, ale nie odpowiada mi np na szybkie wyscigi po miescie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Jeeeny gdyby połączyli Undergrounda ze Street Legalem. Możliwość grzebania w furze, ustawiania jej parametrów itd. to by był hit. Nie twierdzę, że jest źle, ale mogło byc lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFSU jest bardzo fajny, ale na dłuższą metę robi się potwornie nudny. A w ogóle to dali tylko jedno miasto, to stanowczo za mało. Za mało jest również części do tuningowania naszej fury.

Przedłem ją raz, drugi raz nie zamierzam. Wniosek:

Nuda i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

NFS Underground ma jedna wielka wade - po 30 minutach grania w dalszych etapach gry niczym nowym praktycznie nie jest w stanie zaskoczyc :( Nie ma pozniej juz zadnych nowych trybow, jedynce co dochodzi to nowe czesci tuningowe, co powoduje, iz gierka na poczatku robi oszalamiajace wrazenie, a pozniej strasznie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość siebek

No niestety gierka sie nudzi. Obiecalem sobie ze po zmianie kompa przejde ja jeszcze raz. Ale jakos nie moge sie do tego zabrac. Nawet gdy zaczynam to nudzi mi sie, a to chyba glownie dlatego ze te samochody na poczatku sa za wooolneee. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matti27

grafika w tej gierce powala jak się posiada dobrego blaszaka (niestety takiego nieposiadam :() przeszedłem gre 2 razy a po tem przez około tydzień tuningowałem bryki w quick race po tym czasie ta gra mi się po prostu znudziła teraz do tej gry wróciłbym tylko wtedy jeżeli pojawiły by się nowe miasta lub furki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a ja sobie od tej gierki zrobilem kilkutygodniowy odpoczynek i teraz gram w nia i przechodze wszystko na hard i jakos jeszcze nie nudzi mi sie moze dlatego ze gram sobie innymi samochodzikami :?:

mi sie jeszcze nie znudzila :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

No a mi sie juz NFSU znudził. Szkoda a fajna gra była, pamietam jak sie na nia napaliłem. Maiłem ja jakis czas po premierze, ale niestety moj głupi komputer miał coś co nie chciało odpalić tej gry. Poszukałem po necie jakiś Faq`ów i znalazłem- mówiło o tym ze trzeba zautualizowac sterowniki do tej gry. tak tez zrobiłem i wkoncu zaczałem grac w nia. Razem z bratem przechodzilismy wszystko na Hardzie. i tak Az do momentu kiedy to wykasowałem Save`y LOl :oops: no trudno stało sie przez formacik kompa. nieraz sie zdarza. i tak własnie zostawiłem juz NFSU w spokoju i gram teraz w cos bardziej excytujacego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
no trudno stało sie przez formacik kompa. nieraz sie zdarza. i tak własnie zostawiłem juz NFSU w spokoju i gram teraz w cos bardziej excytujacego.

Tak sie sklada ze u mnie dokladnie tak samo :) Mialem format i nie chcialo mi sie od nowa przechodzic tyle gry - za drugim razem gierka strasznie nudzi. :( Jest swietna na jeden raz - rzadko kto wraca do niej juz po przejsciu wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno stało sie przez formacik kompa. nieraz sie zdarza. i tak własnie zostawiłem juz NFSU w spokoju i gram teraz w cos bardziej excytujacego.

Tak sie sklada ze u mnie dokladnie tak samo :) Mialem format i nie chcialo mi sie od nowa przechodzic tyle gry - za drugim razem gierka strasznie nudzi. :( Jest swietna na jeden raz - rzadko kto wraca do niej juz po przejsciu wszystkiego.

No właśnie. W teorii jest idealna, ale w praktyce............. Ja sie od 50 wyścigu zmuszalem do grania. Duży błąd NFSU to także mało zrużnicowane trasy. A wystarczyło by zrobić, że zaczynalibyśmy od baaaaardzo małego miasta, potem przenieślibyśmy się do średniego miasta. A wyścigi finalne odbywałyby się w metropolii. I pomyśleć, że (mimo swych wad) Need for Speed 6 miał genialne plansze..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle
Do driftow najlepsza jest subaru impreza. Nia bilem najwieksze rekordy :) .

Zgadzam sie w stu procentach =D> Sam gre mam juz od jakiegos czasu, ale doszedlem tylko do rajdu 97, czy jakos tak. Caly czas jezdze wlasnie impreza, i nie mam zamiaru zmienic tego samochodu na inny, wole sie meczyc :wink: (niestety przyspieszenie troche za slabe). Uwazam ze najlepszym polaczeniem bylo by NFS U i Midnight Club 2. Polaczyc prawdziwe marki samochodow z prawdziwymi miastami, i powinno byc extra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja tam w drugiej czesci licze przede wszystkim na nowe samochody

musze przyznac ze brakuje mi wozkow typu OPEL (nowa vectra lub astra), MERCEDES, BMW i innych podobnych (oczywiscie wersje normalne a nie jakies kosmicznie drogie) no bo jak taki P206 lub VW GOLF jest to czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się stało jakby dodali " malucha ". Już to widzę...

Wyścig o najlepszego kierowcę. Z nr.1 Honda Civic, z nr.2 Subaru Impreza, z nr.3 HondaS2000 i z nr.4 zeszłoroczny Mistrz Kierownicy 2003 " Maluch"!

Takie małe " jeździdełko" w otoczeniu prawdziwych wyjadaczy ulicy... Wypbraźcie to sobie :D ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a opcje tuningu mozna by rozbudowac i wzbogacic o wieksze szczegoly (montaz brewek itp)

dobrym pomyslem bylaby takze mozliwosc robienia calkowicie samemu nowych vinyli (wyobrazacie to sobie? nasza fura z jakas panienka na masce lub [o zgrozo] z naszym wlasnym zdjeciem :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle
Tak jest. Tez czekam na nowe samochody. Chociaz do tych nic nie mam. :) Ale moc stuningowac sobie taka np. beemke M5. Mniam. :)

Widze ze razem z siebkiem popieramy sie tutaj rowno :lol: . I po raz kolejny bemki byly by calkiem dobrym pomyslem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...