Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Jak dla mnie najlepsze jest NFS: Porsche, co jest chyba oczywiste :) Największy sentyment mam do NFS3: Hot Pursuit, bo była to pierwsza gra z tej serii na moim kompie. Underground 2 też jest niezły, ale to zupełnie coś innego niż porpzednie gry i jak dla mnie od nich gorszy.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym... ma ktoś crack do NFS High Stakes?

A cracknij się siekierą w ten niezbyt mądry łeb.

Do "trójki" też mam sentyment. Szczególnie do demówki, bo w nią grałem na samym początku. To były czasy! Wieczorami w szkole odbywało się "Kółko komputerowe" czy coś w tym stylu. Pierwsze pan uczył nas jak rysować w paincie, a potem można GRAĆ!!! Zawalista grafa, niesamowite pościgi, realistyczny model jazdy. Szczególnie fajnie jeździło się czarnym Lambo :) A to wszystko chulało na P133, 32 Ramu i S3Trio 2Mb. Cudo! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro panie szukaj, np. tu:

aukcja

A "trójka" owszem fajna, ale mam jeden problem. Otóż zainstalowałem sobie ostatnio tę grę, wszyskto działa, z tym że nie obracają się koła wszystkich samochodów :). Nie pamiętam już, czy tak było zawsze, czy po prostu coś się kaszani :). I tak da się grać, bo zawsze można odpalić widok z kabiny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z NSF to "jedynka" oraz "Porsche 2000". Tylko te dwie części dają prawdziwą satysfakcję z jazdy wirtualnym samochodem. Ujdzie jeszcze HS ale tak "w tłoku"...

Natomiast reszta czyli NFS:U 1 i 2, MW i carbon - to jakieś durne zręcznościówki dla zajaranych ziołem ziomali, którzy nawet exeka nie potrafią odpalić (po włożeniu płytki gra sama startuje)... Żenada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała seria ogólnie mi się podoba, ponieważ można konkretnie tuningować nasze rakiety, a także pozwala nieźle się wyżyć/odstresować. Niestety samochodówki i tym podobne ścigałki mają to do siebie że szybko się nudzą (przynajmniej jak dla mnie). Nie jestem w stanie dotrwać do dalszych części gry. Z tej serii przeszedłem jedynie część drugą. Za to Most Wanted daje wspaniałą możliwość iście katastroficznych pościgów policyjnych rodem z Holywood'u i to podoba mi się w tej grze najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego typu ścigałki to seria Need For Speed jest najlepsza

ścigłąki typu arcade? -outrun i Burnout są napewno 'przed' nfs'ami, WRC3 i 4 to raczej ten sam poziom...

seria kiedyś rządziła, gdy można blo tylko w niej znaleś luksusowe potężne wózki i nimi poświrowac, teraz już wszytko wygląda inaczej... szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnout masz racje jest dużo lepsze ,ale przypominam ,że rozmawiamy o grach na PC .W Outrun'a grałem i szczerze powiem ,że wolałbym zagrać w warszawka racer(to nie był żart) a WRC nie ma co porównywać do NFS'ów więc na PC w tej Kategori (według mnie żeby nie było pytań) rządzi bezapelacyjnie NFS KROPKA. :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo , ze mam cala serie oprocz MW to gram od nowa w najlepszego NFS'a czyli Porsche 2000. Nawet jest pacz do XP ,aby na nim odplaic. Ten model jazdy i to cisnienie. Mimo , ze ta gra nie ma bajerow graficznych ma to cos. Widzimy naprawde ta predkosc , gdy mkniemy po wiejskich drogach. Ta gra jest dla mnie kultowa. Teraz czesci P2000/HP2/U/U2 sa w Klasyce za 49 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochód polecanie w końcówce MW? Jeżdżę aktualnie wypasionym Chevroletem Corvettą a w garażu mam jeszcze VW Golfa GTI, Mercedesa GTR, Mazdę RX, Mitsubishi Lancera Evo VIII i kilka innych. Mimo starań i wprawy w wyścigach powtarzam nie raz po kilka razy (głównie dzięki mojemu kopowi - gra działa płynnie by nagle zwolnić całkowicie na 30 sekund i samochód na ścianie - idzie dostać.....białej gorączki). Acha niestety Porszaki też nie wiele wniosły do tematu. Myślę na Lamborghini Murcielago. Co polecicie? Acha wolę wozy z napędem a'la Evo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...