Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

felgi klasyfikowane jak monitory (17", 19" 21"), wszechobecne neony, nalepki etc... W nieco mniej optymistycznej prognozie za jakiś czas będziemy się zagrywać w NFS: Wiocha... :?

No z tą wiochą to przesada w końcu w tej gierce nie jeżdzą maluszki polonezy itp. ale najnowsz marki samochodów. Tak właśnie bawią się w USA samochodami, a myślę, że tam to nie ma wiochy. Lepiej spojrzeć na nasze drogi :( . Gra jest dobra, osobiście nie przeszkadza mi tuning zewnętrzny ,trochę urozmaica rę jak i nasz pojazd. Jedyne wkurzające wady to dostosowywanie się przeciwników do twojej fury. Jest to na tyle wkurzającde że nie odczujesz jak dobrze jedziesz. Wszyscy siedzą na tyłku nawet gdy jedziesz idealnie ale za to w drugą stronę jak rozwalisz się np. dwa razy to dogonić jest już ciężej niż odsadzić. Gra nie jest fer. Zniechęca takim zachowaniem przeciwników. Moim zdaniem 2 jest najlepszą częścia w całej serii underground.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra, osobiście nie przeszkadza mi tuning zewnętrzny ,trochę urozmaica grę jak i nasz pojazd.

Tak, to bardzo urozmaica grę i wygląd naszego pojazdu. Tuning jest naprawdę fajny, ale mam jedno "ale" (głupio brzmi, wiem).

Jako wierny fan pierwotnych założeń NFSa, pamiętający sielankowe czasy pikselowatej trójeczki i niedoścignionego Porshe zwei tausend, wolałbym, żeby nie istaniało coś takiego jak NFS:U, tylko dajmu na to Tuning and Speed :D. Chodzi o to, żeby nie zaśmiecać tuningiem starej formuły NFSa, tylko stworzyć całkiem nowy tytuł, który od początku do końca traktował o tuningu. Ale stało się i już nic nie można na to poradzić. Nie żeby było źle, ale kiedy wreszcie będzie nowy stary NFS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ok, ale jak chcesz nazwać oblepianie nowego lambo od progów do dachu naklejkami i spoilerami? Tuningiem?

No nie przesadzaj, pojęcie tuning optyczny jest raczej znane :D. Przecież gdyby w U nie było tuningu opt, to gierka byłaby wyjątkowo mizerna. Jak już się zaczyna babrać w takich rzeczach, to trzeba to robić dokładnie i uwzględniać każdą rzecz z tym związaną.

A poza tym spoilery nie są zbędn bo poprawiają przyczepność, ale niestety nie w nfsie :). Poza tym o to chodzi w U, czy MW, żeby na maxa odpicować brykę.

Od tuningu mechanicznego polecam grę Street Legal. To znaczy nie polecam, bo to straszna kaszana jest XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym' date=' żeby nie istaniało coś takiego jak NFS:U, tylko dajmu na to Tuning and Speed :D. Chodzi o to, żeby nie zaśmiecać tuningiem starej formuły NFSa, tylko stworzyć całkiem nowy tytuł, który od początku do końca traktował o tuningu. Ale stało się i już nic nie można na to poradzić. Nie żeby było źle, ale kiedy wreszcie będzie nowy stary NFS?[/quote']

Nie najgorszy byłby to pomysł.Wtedy mogli by jeszcze bardziej rozwinąć zagadnienie tuningu. No ale niestety czasu nie da się cofnąć jest jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w Nfs 1 i 2 nie grałem.W 3 ciąłem do upadłego :D.4 jakoś mi nie przypadła do gustu lecz Porsche uuu... cudo.Pózniej nieudana Hot Pursuit 2 :| .I rewolucja Nfs:U,fajne ,lecz były niedociągnięcia,potem U2 i MW.Obydwa przeszedłem i nie narzekałem :) podobały mi się.Jednak nic nie przebije Need For Speeda 3:Hot Pursuit :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Hot Pursuit 2, Underground, U2 i Most Wanted. Co do tego pierwszego to bylo wypas jednak w nowych NFS podoba mi sie swobodna jazda i wiele ciekawych trybów wyścigów a nie tylko klacyczne okrażenia lub z punktu A do B. Co do Undergroundow to oba Suxx! Tuning, neonki i wo ogóle ble ;/ Most Wanted był wypas, świetny klimat, NIEOBOWIĄZKOWY tuning wizualny (i okrojony :D) no i b. wciągające poscigi z policją (czasem burzylem sobie krew w żylach jak mnie złapali po 20 dlugich minutach pościgu :D), tak... MW ukonczylem na PC, PS2 i X360, poprostu swietna gra, a co do NFS: Carbon to niestety wracają czasy Undergroundow + wiekszy tuning ;( ;( ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche 2000 to zdecydowanie najlepsza część. Pamiętam, jak początkowo byłem do niej bardzo negatywnie nastawiiony, gdy usłyszałem w zapowiedziach, że będzie mozna jeździć samochodami tylko jednej marki. Na szczeście Porsche ma tyle aut, że było czym jeździć i na urozmaicenie nie można było narzekać, zaś sama grywalność...ściekała z ekranu. Lepszej do tej pory nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NF:MW jest lipny ale posiada bardzo fajna grafike.

Zas najlepiej gralo mi sie w Pieteczke o "porszakach" i troche w NFS:U. Ale i trzecia odslona byla niczego sobie!

Teraz ciekawe o czym bedzie kolejna czesc bo zgadzam sie z przedmowca iz neony nalepeczki itp to juz staje sie nudne troche ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni odejść od tematu tuning.Powinni dać jakieś pożądne samochody,jak Porsche,Ferrari,Lambo i tylko tuning wewnętrzny (silnik itp.) .A jak już EA idzie w tuning to powinni zrobić tak ,że spoiler poprawia przyczepność ,a nie tylko wizualke :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ta gra przyniesie jakąkolwiek rewolucję. Seria NFS powoli mi się przejada. O ile w Undergrounda z początku grało się fajnie, podobnie jak z MW to szybko się nudzą: ile można przerabiać auto, albo uciekac przed glinami?

Czy tym razem będzie coś ciekawego? Obaczym. Póki co nie widzę oznak rewolucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że ściągnąłem motor :P

Tak do NFS III: HP było multum wozów na stronie EA ale ja niestety nie mogłem ich ściągać :evil:. Można było co prawda jakiś kodów używać ale togo w grach nigdy nie robię. Po przejechaniu wszystkiego miało się super wózki. Ach i ta muzyka - szczególnie Triton w Menu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...