Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Tuningu zdecydowanie powinno byc więcej - na początku myślałem, że to się rozwinie wraz z przechodzeniem gry, że będą nowe sklepy, a tu lipa :(

I z tym AI też się zgadzam - przeciwnicy komputerowi ewidentnie oszukują. W NFSU2 tak nie było, więc przeciwnicy szybko zostawali w tyle, a w MW... nie ma co gadac, wystarczy przeczytac pewien wcześniejszy post, w którym opisane jest jak przeciwnik komputerowy wyrabia 3000m w 20s(bo gracz był za szybki, a zupa była za słona :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ich skazał na dozywotnie granie w MW!

Niech cierpią i zdychają w agonii. Partacze!

Nie chciało się robic porządnego AI?

Teraz będziecie skazani na nie przez resztę życia!

Tak po miesiącu grania, chyba by się już nauczyli...

BTW. Porsche Zwei Tausend RULEZ 8) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Zwei Tausend RULEZ !

Jor rajt maj frend :wink: A tak w ogóle to są jakieś łatki do Porsche 2000? Mam ochotę sobie pograć (chyba już ósmy raz będe przechodził), a ta gra ma tendencje do zwisów na trasie w normandii. No i chciałbym w końcu sobie pośmigać porsche 959 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Porsche 2000 ma wg. najlepszy klimat ze wszystkich części.

I z jednej strony jest rozbudowana i nie tak arcade'owa jak MW, a z drugiej

symulacja nie jest aż tak realistyczna by bez kierownicy nie można było gry przejśc. Chociaż joy juz wystarczy, i mocno pomoże, zwłaszcza podczas zdawania testów przed przystąpieniem do mistrzostw( swoją dorga bardzo fajny to trening, bo to nie tylko nauka podstaw, ale także zaawansowanej jazdy). Dobra w Porsche 2000 (ale już jako ciekawostka) była encyklopedia porszaków. Ach, ale bym sobie wrócił do jazdy po lazurowym wybrzeżu moim czarnym carrera gt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche było bardzo dobre, ale nie takie realistyczne jak sie mówi :P na klawiaturze bez najmniejszego problemu można przejśc, chociaż na kierownicy przyjemność wzrasta znacząco.

Chyba sobie z powrotem wrzuce kochane Porsche na dysk i zagram, jak za dawnych lat, chlip łezka sie w oku kręci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche 2000, jak dla mnie njlepsza z serii. Nawet grfika jak na tamte czasy genialna, dzisiaj też potrafi zwrócić na siebie uwage. A tak w ogule to ja bym wsiadł do 911 TURBO i pośigał się z jakimiś naiwniakami, albo pojeżdził testowo jakimś fajnym wózkiem. Pooglądałbym zdjęcia i jeszcze raz poczytał informacje na temat autek:). Nawet zarąbiście się przerabiało samochody. Porsche 2000 to taki prekursor Undergroundów. A do jeżdżenia użyłbym standardowo klawiatury bo najlepiej mi się jeżdzi akurat nią :) . Kurcze Chyba sobie go zainstaluje jeszcze raz :D :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że w POrshe dąło się porozbijać trochę samochód, a w Undergroundach nie. Czyżby krok do tyłu? czy uprostszenie gry. No ale grafika w Most Wonted, szczególnie podczas przyśpieszania i w pełnych detalach jest super. Ten efekt rozmazywania i spowolnienia. Da się MW ukończyć na 100%?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się MW ukończyć na 100%?

Nie :P Need For Speed Most Wanted było tworzone z myślą, aby jej nigdy nie ukończyć mimo, że się przeszło wszystkie wyścigi, itd. Najwyżej się da ją przejść w 99.99(9) % :P Czemu? Spytaj się o to twórców gry :wink:

Teraz poważniej, sprawdź czy ukończyłeś wszystkie wyścigi w karierze, osiągnąłeś maksymalny poziom poszukiwań(czy jak to się tam nazywa :P ) , wykonałeś wszystkie serie prób, jakieś sekretne wyścigi, miejsca, itp. Poszukaj bo każdą grę można przejść na 100%. Po to w końcu są tworzone(i nie tylko) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się MW ukończyć na 100%?

Teraz poważniej, sprawdź czy ukończyłeś wszystkie wyścigi w karierze, osiągnąłeś maksymalny poziom poszukiwań(czy jak to się tam nazywa :P ) , wykonałeś wszystkie serie prób, jakieś sekretne wyścigi, miejsca, itp. Poszukaj bo każdą grę można przejść na 100%. Po to w końcu są tworzone(i nie tylko) :wink:

W MW nie ma ukrytych wyścigów. Do 100% należy:

-ukończyć karierę

-ukończyć próby (czy jak to się nazywa)

-zdobyć same 1. miejsca w kartotece policyjnej (rap sheet)

Tak swoją drogą nie warto kończyć tej gry w 100%. Nagrody są cienkie (mi się podobał tylko ten stary dodge, nie pamiętam modelu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MW grałem, całkiem zjadliwa arcadowa ścigałka. Ale częściej pogrywam w szkółce na informatyce w Need For Speed'a 3. Tam dopiero jest grafika, a łapanki powodują wtrysk adrenaliny. Szczególnie, kiedy nauczyciel ma zamiar popatrzeć co robią uczniowie :) Nie lubi gier, oj nie lubi...A pierwszy raz o NFS przeczytałem w "Świerszczyku" (tym dla dzieci :twisted: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MW grałem, całkiem zjadliwa arcadowa ścigałka. Ale częściej pogrywam w szkółce na informatyce w Need For Speed'a 3. Tam dopiero jest grafika, a łapanki powodują wtrysk adrenaliny. Szczególnie, kiedy nauczyciel ma zamiar popatrzeć co robią uczniowie :) Nie lubi gier, oj nie lubi...A pierwszy raz o NFS przeczytałem w "Świerszczyku" (tym dla dzieci :twisted: ).

Taak... NFS3 było bardzo fajne, właściwie pierwsze wyścigi, w jakie grałem na PC (właściwie to wtedy grałem jeszcze w demo). Na tamte czasy niesamowicie się jeździło. Szkoda, że HP2 nie trzymało takiej klasy :( Według mnie, i MW nie dorasta mu do pięt. Jedyna wada jaką zauważyłem w HP1 to jazda w nocy na monitorze z niską jasnością-'ciemność widzę, ciemność' :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. HP1 był wspaniałą ścigałką. Niestety BYŁ, ponieważ jakiś miesiąc temu zainstalowałem go sobie ponownie. Chciałem poprzypominać sobie staredobreczasy itd :).

Cóż.... rozczarowałem się. Gierka wygląda dość archaicznie ;). Niestety dawne emocje gdzieś przepadły i teraz widzę tylko stare, głupie wyścigi.

Swego czasy w HP1 grałem non stop i było świetnie. Niestety blask tej gry nieco już zbladł. Przynajmniej dla mnie.

Nie to, co Porsche Zwei Tausend!

Mimo to w miarę dobrze mi się grało w trójkę, lecz szybko ją odinstalowałem.

P.S. El Nino nadal wymiata! :)

P.S.2 Pierwszą samochodówką w jaką grałem na PC było bodajże Rally ;). Taka rajdówka, jedna z lepszych jakie widziałem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja sobie niedawno ściągnąłem demo pierwszego NFSa i... wsiąkłem. Przypomniały mi się czasy gdy jeździłem do kuzyna i katawoliśmy tą grę aby tylko wykręcić coraz lepsze czasy.

Czy tak gra jest może abandonware? Jeśli tak, to skąd ją można ściągnąć. Obecnie takich gier już niestety nie robią :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW jest dla mnie 3 w kolejności po TNFS i Porsche 2000. Denerwują mnie natomiast wypowiedzi wszelkiej młodzieży pogimnazjalnej i tym podobnej, że gra jest do D***, bo uproszczo "tjuning". Moim zdaniem gra jest o wiele lepsza od obydwu Undergroundów razem wziętych. Nie ma w niej tego dresiarskiego klimatu jaki odczuwałem grając w NFSU i NFSU2. Szkoda tylko, że wzorem NFS 3 Hot Pursuit i NFS 4 High Stakes (Road Challange) nie można byc policjantem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW jest super ale po graniu dłużej niż 2 godziny muszę zrobić przerwe :D

Takie małe pytanko czy w serii NFS był kiedyś model uszkodzeń pojazdów??

W NFS HP, NFS HS (RC) i Porsche 2000. W HP 2 był ale w ogóle nie wpływał na prowadzenie. To największy niewypał w serii razem z NFS 2 SE, zaraz po tragicznym Motor City Online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...