Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Nie, nie przypadek :) . Zawsze konsolowe ścigałki oprócz fajnych wozów mają trasy z ładnymi widoczkami....Chociaż w wiele wyścigów na konsę nie grałem, nie licząc wszystkich GT, RidgeRacer(czy jakoś tak) i paru innych.

Miałem za tookazję zagrać w nfs u2 na ps2... to samo, co na kompa, tyle, że z odrobinę gorszą grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jak grasz w NFS:MW to niepodziwiasz ładnych widoczków... ja lubie się ścigać po lasach itd.... w NFS tego niema... som tylko miasta. Oczywiście ja jakoś niewidzę NFS gdy jedziesz sobie jakomś wypasionom bryką po lesie... heh. chociaz macie wielkom rację: chociaż szczypta realizmu by się przydała... a z tym że przejeżdżali byśmy policjantów to już przesada... to nie GTA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że fajnie by było gdyby kolejna część NfSa traktowała o klasykach pośród samochodów. Rozumiecie, nie jakieś parowozy tylko dajmy na to stary Jaguar S, Ford Capri (a jak!), Ford GT (nie ten nowy!!), stare Ferrari itd. Po prostu klasyczne samochody sportowe. Wiem, że w Porsche były już stare wozy, ale TYLKO Porsche. A ja bym chciał więcej.... Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę znowu mi się skojarzyło z gran turismo :wink: chcesz wozów starszych, normalnych, rajdowych, conceptów, compactów, spiderów, muscle carów itd? graj w gt4 :D

w nfs by to raczej nie pasowało... mainstreamowa polityka EA na to nie pozwoli- za duzo zarabiają na undergroundach i MW zeby teraz to pożucić i zmienić styl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gram w GT4, ale muszę chodzić do kolegi, bo sam ps2 oczywiście nie mam.

A jakby wprowadzili tuning starych samochodów? Strach się bać, ale stylu by nie porzucili. Wyobraź sobie: "Need for Speed: Classic Tuning Edition" :wink: . Ludzie by to pewnie kupili :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oba Undergroundy to najgorsze części całej serii. Nie znaczy to, że gierki były złe, wręcz przeciwnie, przeszedłem obie na 100%, ale jednak imo NFS to powinny być wyścigi drogimi, luksusowymi sportowymi furami, bez otoczki hip-hopowo-ziomalsko-pseudogangsterskiej.

Nie no, bez przesady, najgorszy nfs to hot pursuit 2. Crap totalny, kompletnie niegrywalny i frustrujący. Nfs ug 1 i 2 były lepsze, choć nie bardzo trawię ten nieco wieśniacki klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie Most Wounted. No wymiata totalnie. Niestety u siebie nie pogram bo za słaby komp:( , ale od czego ma się qmpli. Gra niczego sobie i luksusowe autka. Bombowe wyścigi po mieście i ci glinarze:), aż morda się śmieje:). A te fury no Porsche po tuningu wygląda bosko, a jak jeżdzi, mała bania i ten bullet time, coś niesamowitego. Nic dodać nic ująć. :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja upodobałem sobie NFS Porsche. Chyba najlepsza z serii. Miło było wsiąść za kierownicą 911 turbo i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Ludzie z EA mogliby wydać jeszcze jedną grę tym razem o historii np: Ferrari, albo Aston Martin. Pograłbym sobie w takie cuś:) :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, lepiej żeby było kilka (naście?) marek samochodów, a nie tylko jedna. Astonów za dużo nie ma, a Ferrari są takie same ;P.

Może przesada, ale lepiej mieć do wyboru więcej marek. Takie Mercedes, Ford, Audi, Ferrari, Porsche, Aston, MG itd. w jednym byłoby lepsze niż same Ferrari.

To, że kiedyś już wydali gierkę tylko o Porsche, nie znaczy, że muszą zrobić kolejną grę tylko o np. Mercedesach. (a taka była: Mercedes Benz World Racing).

Lepsza jest różnorodność, tak jak w GT4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemy nie:). Przydały by się wyścigi w starym dobrym stylu, taki klimat jak w NFS 2. To była gra:). Ta grafika. Pamiętam jak się nią zachwycałem, gdy kumpel przyniusł mi ją do domu. Kurcze te autka, te kolory, niesamowite trasy. Gira mała bania i możliwość gry na podzielonym ekranie. Zawsze w domu gurowałem hłe hłe. Niech żyją stare dobre czasy. :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem NFSów od kiedy powstało Porshe 2000 - zrąbane był tylko Hot Persuit według mnie. No a od Undergrounda zaczyna ise w ogóle nowa epoka ścigałek:) Co do Most Wanted, to po prostu nie umiem go opisać własnymi słowami, bo bym pewnie tej grze ubliżył:) Perfekcja!! Uważam że blado wypada wersja demo:/ To nie jest w porządku - puszczać demo tak LUŹNEJ I NIELINIOWEJ gry polegające tylko na wygraniu 3 wyścigów, które zresztą przypominają te z Hot Persuita tylko ze sto razy lepszą graficzką. Niemniej jednak..... NFS RZĄDZI W ŚWIECIE WIRTUALNYCH POTWORÓW ULIC!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko NFS III Hot Pursuit. To była nawet fajna gra zwłaszcza jeśli ma się z kim grać :) .Grafika jak na tamte czasy była nieziemska. Nawet fajnie wyglądały powtórki. Ganialnie grasło się w dwoje. Jeden sciga i jeden ścigany. Jak bym miał to pewnie zainstalowałbym i pograł jeszcze. Przypomniałbym sobie te stare dobre czasy. A za najgorszą częscią serii uważam NFS VI. System uszkodzeń wgniatał w fotel (dosłownie) Nie podobało mi się ani trochę. :twisted: 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za najgorszą częscią serii uważam NFS VI. System uszkodzeń wgniatał w fotel (dosłownie) Nie podobało mi się ani trochę.

Napisz lepiej tytuł tej części, a nie numer bo ja np. nie wiem, czy to hot pursuit 2 , czy posche 2000.

Jestem fanem NFSów od kiedy powstało Porshe 2000 - zrąbane był tylko Hot Persuit według mnie. No a od Undergrounda zaczyna ise w ogóle nowa epoka ścigałek:) Co do Most Wanted, to po prostu nie umiem go opisać własnymi słowami, bo bym pewnie tej grze ubliżył Perfekcja!! Uważam że blado wypada wersja demo:/ To nie jest w porządku - puszczać demo tak LUŹNEJ I NIELINIOWEJ gry polegające tylko na wygraniu 3 wyścigów, które zresztą przypominają te z Hot Persuita tylko ze sto razy lepszą graficzką. Niemniej jednak..... NFS RZĄDZI W ŚWIECIE WIRTUALNYCH POTWORÓW ULIC!!!!

Nowa epoka?! każdy kloejny nfs jest wg. mnie coraz gorszy... Skończy się na tym, że EA będzie produkowało sam arcade`owy crap. Myślę, że nadchodzi era TOCA. Już 3 dni gram w demo i nie mogę się doczekać premiery w Polsce. A co do tego że MW to perfekcja to chyba grubo przesadziłeś... No i MW raczej nie jest luźna i nieliniowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Quickdrawem, ale MW jest godna polecenia i orginalną pod tym względem grą. Może nie dorównuje innym tego typu produkcją, ale mnie zachwyciła podobnie jak XeNo. Mimo, że jest grą liniową ( w pewnym stopniu) to miło jest pościgać się po drodze na której możemy natknąć się na patrole policji. A odbijając od tego to nie ma gier bez wad i każdy gracz ma inny gust. Są gusta i guściki ;). :twisted: 666

PS: Chodzilo mi o NFS IV. Nie pamiętam pełnej nazwy. Bo NFS III to pierwszy Hot Pursuit. A NFS V to ten z Porsche w tytule. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio widziałem bardzo ciekawą rzecz. Ścigałem się po necie z kilkoma kolesiami, wszystko idzie bez przeszkód aż tu nagle, podczas ostatniego wyścigu(założyciel serwera zaznajomił nas z tym wcześniej) jeden z kolesi wyjechał... policyjną Corvettą. Widział ktoś kiedyś coś podobnego, albo najlepiej wie jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quickdraw nie przesadzaj z tym Arcadem- jest pare świetnych arcade'owych ścigałek (ale przy nich faktycznie nfs jest 'nieświerze')

a nowa epoka (LOL) to chyba nadejdzie za jakiś rok-dwa gdy będą wszystkie 3 konsole next-gen na rynku... w tej generacji gier to raczej nie było zbytniego postępu w wyścigach

niestety sytuacja ze startu maszynek 32 bitowych się nie powtórzy już nigdy... wyścigi najbardziej ewoluaowały w latach 96-00' (chociaz rok 2000 to już początek zastoju)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quickdraw nie przesadzaj z tym Arcadem- jest pare świetnych arcade'owych ścigałek (ale przy nich faktycznie nfs jest 'nieświerze')

No niby jest parę fajnych arcade, ale EA zaczyna mnie wkurzać. Robią cały czas arcade, UG,UG2,MW, pewno niedługo MW2, a ja chciałbym sobie pograć w SYMULATOR jazdy, trochę bardziej realistyczny. Porsche 2000 przeszedłem z 7 razy, a oni nie mogą wydać następnej. Przecież fizyka była tam doskonała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie pograć w symulator to kup ToCA RD 3, GT Legend, czy GTR'a.

I będziesz miał symulator.

Nie można wymagać od gry która z założenia jest arcade, żeby stała się symulatorem. (I vice versa, jeśli grasz w symulator bez kierownicy toś dziwny).

Trochę denerwujące jest to ciągle latanie po całej mapie do kolejnych wyścigów tylko po to, żeby odblokować sobie kolejne części, bez których notabene nie da się wygrać (mówię oczywiście o NFS:U2, i to nie w trybie easy :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie pograć w symulator to kup ToCA RD 3, GT Legend, czy GTR'a.

I będziesz miał symulator.

Nie można wymagać od gry która z założenia jest arcade, żeby stała się symulatorem. (I vice versa, jeśli grasz w symulator bez kierownicy toś dziwny).

Trochę denerwujące jest to ciągle latanie po całej mapie do kolejnych wyścigów tylko po to, żeby odblokować sobie kolejne części, bez których notabene nie da się wygrać (mówię oczywiście o NFS:U2, i to nie w trybie easy :P)

Żyby wiedział, 15 marca pędzę do sklepu po nową TOCĘ :wink: A w symulatory gram... na joysticku, bo szkoda mi kasy na kierownicę, a joystick pozwala na precyzyjną jazdę. Porsche 2000 było chyba niemożliwe do przejścia na klawii, a na joyu całkiem miło się jechało.

No i nie obruszaj się tak, po prostu przestaje mi się podobać polityka EA. Seria NFS w większości to zręcznościówki, ale można by też zrobić dobry symulator. Nie wiem, czemu nie chcą zrobić następcy NFS porsche. Czy ta gra się źle sprzedawała, czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja się nie obruszam, po prostu mówię co myślę, jak ty.

A tak z ciekawości - ile zapłaciłeś za joya? Bo nie wydaje mi się żeby dało się nim jeździć w ToCA'ę o.O (choć może to tylko mój brak wyobraźni).

Seria NFS w większości to zręcznościówki, ale można by też zrobić dobry symulator

Można, ale tym zajmują się inne firmy, a skoro im tak dobrze wychodzą arcade'y to po co mają się pchać z symulatorem, skoro mają tam dużą konkurencję?

To, że tobie się ich polityka nie podoba, nie znaczy że jest zła.

Btw. Nie cytuj całego postu, jeżeli odnosisz się tylko do jednego zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...