Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Może trochę niejasno to napisałem: dałbym mu osiem i pół lub dziewięć na dziesięć. Ale nadal uważam że gra jest przeciętna, a wszystko przez to AI. Gdyby kierowcy nie jeździli pod ciebie to wyszłaby bardzo grywalna gra, z mnóstwem fajnych aut i dobrym tuningiem. A tak, niestety dla mnie to przeciętniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też myślałem, że "super fajna gierka" itd. ale naprawdę, im dłużej pograłem, tym bardziej kłuło mnie AI. Według mnie jest to jedyna, ale na tyle poważna wada, że od razu obniża moją ocenę o 3-4 oczka. Nie mogę tego wybaczyć EA, no bo w końcu zepsuła grę, która mogła być znakomitą zręcznościówką.

PS. No dobra, może nie średniak. Ale do ideału to jej trochę brakuje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, według mnie i SA nie jest idealne! :wink: No ale żeby nie robić offtopu to odsyłam do tematu o SA, tam jest moje zdanie na ten temat. A co do diablo, to nie będe się wypowiadał, bo fanem hack`n`slash nie jestem, aczkolwiek powiem, że grało mi się bardzo miło :wink:

Aha, i moim zdaniem są inne gry idealne. Chociażby GTa VC , no i żeby przynajmniej częściowo pozostać w temacie NFS porsche :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na razie to jedyna gra w której mogę pojeździć lotusem elise czy

zaraz, zaraz, a lotusa nie było przypadkiem w nfs hot pursuit 2?.

A tak przy okazji to czym się różni nfsU od MW? Samochodami, trasami, grafą. Nie wymyślono jakiejs ciekawej rzeczy, która wniosła by do rozgrywki jakiś powiew świeżości. Ale swoja drogą ciężko coś wynaleźć nowego w samochodówkach :/. Z resztą powielanie tych samych schematów wychodzi grze na złe. Lepiej pograć sobie w pierwszego Undergrounda. Chociaż jak przygodę z NfS ktos rozpoczyna od MW, to dla takiego gościa faktycznie ta część może okazać się najlepsza. Ale dla mnie, wyjadacza nidforspidów najnowsza część jest okropnie nudna, no i to AI. Jak można było schrzanić tak dobrze zapowiadającą się grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie chciał to za dużo mieszac, proszę jednak żebyście zaznaczali że gdy mówicie o tej serii to uzywajcie terminu 'najlepsza na pc' a nie 'najlepsza ścigałka' taka mała rzecz a odrazu lepiej słychać i nie się do czego przyczepić...

PS a pierwszy underground jest duuuzo gorszy od dwójki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niepoprawny jestem :lol:

ale przy okazji to czy tylko ja widzę że chociażby seria Toca i Colin Mcrae jest lepsza od nfs? a topic jest o tej złej/brzydkiej/niedobrej grze ea?

PS special dla kuubyy :D Burnout zmiata z powierzni ziemi kazdy inny wyscig... :lol: 'moje' gran turismo nawet rzuciłem w kąt by chwalic Burnouta gdzie się da! znajdzcie czas, spróbujcie poszukac, i zagrajcie pół godzinki- wszystko inne będzie potem takie wolne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N4S... Me zainteresowanie serią zaczęło się od świetnej "Porsche 2000" (to uczucie prędkości ;]). Potem tak samo wciągnęły mnie tylko 2 gry z tej serii: Underground (1sza) i Most Wanted. Ta druga jest grą świetną. Jak jadę 300 km/h autostradą to wciska w fotel. Właśnie za "wrażenia z jazdy" cenię MW. Oczywiście seria miała też gorsze chwile. Takie HP2 na przykład. IMO to był niewypał, chociaż niektórym się podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted jest udaną produkcją choć wszystkich kłuj AI przeciwnika. Ale powiedzcie mi jest cos lepszego teraz na nasze PieCyki??według mnie nie ma. A po drugie gra może ma te wady ale tak przyciąga bardziej niż starze części. Może World Racing 2 będzie mógł konkurowac z Most Wanted (90 orginalnych samochodów) ale wątpie żeby odgonił graczy od poczciwego NFS:Most Wanted. Sam wprawdzie jeszcze w WR2 nie grałem ale też nie zagram (przynajmniej u siebie) bo mój sprzęt nie wyciąga na tą giere (pokręcone Pixeal Sherdery!!:/) ale jak wytestuje to u kogoś kto to zakupi to wtedy zdecyduje czy jest lepszy od Most Wanted'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zależy czego oczekujeś/oczekiwałeś od tej gry....ja popatrzałem na zwykłą zręcznościówkę z niektórymi innowacyjnymi elementami...nie zawiodłem sie...ale gdybym z wypiekami odliczał dni od produkcji i liczył na nalepszą gr w serii, cóż chyba bym sie załamał :? :? btw. JAk na prezentowana grafikę wymagania za wysokie chyba są....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji Burnout jest na Pleja, Toca jest porównywalna z NFS (...)

dzięki że mi powiedziałes o tym Burnoucie :lol: :lol: :lol:

a co do Toci i nfs to ja jednak widzę duża różnice... kariera z toci fajna jest, grafika gorsza od nfs ale AI PRZECIWNIKÓW to proszę państwa klasa! nie ma bardziej zarzartej walki na torze na pc- dodajmy do tego drugi najmocniejszy punkt serii- czyli zniszczenia, piękne i irytująco dokładne :D ilez to razy samochód nie chciał za nic skręcić w lewo na ostatnim okrążeniu :) gra dla fanów motoryzacji a nie robienia z samochodu choinki na święta! (bo nie oszukujmy się ostatnie nfsy modingiem stoją)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie porównywanie "toki" do nfsa jest trochę nie na miejscu, ponieważ te pierwsza to bardziej symulator, a nfs zręcznościówka. Jeśli jednak chodzi o wrażenia z jazdy to wolę tocę. Realizm wyżej stawiam sobie od, jakby to ująć... sterowania typu arcade :D . Ale prawda jest taka, że przy toce więcej przeklinałem i częściej waliłem pięścią w biurko :wink: . Ten kto woli czystą przyjemność z jazdy wybierze nfsa, kto lubi obracać sie wozem wokół własnej osi na każdym zakręcie wybierze toce :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jakos toca nieprzypadła do gustu... ja sam niewiem czmu. :roll: ... zdecydowanie wole nfs... a szczeólnie most wanted bo inne części nielicząc underground) nieprzypadłym mi do gustu. pozatym ja za "samochodówkami" nieprzepadam... wyjątkiem jest własnie nfs.

a teraz: porównajmy nsf most wanted na PC i na PSP. Mam grę i na to i na to... i musze powiedzieć że psp zostaje daleko w tyle... uwielbiam most wanted na PC, za to na psp niejest już taka "fajna"... szkoda:/ starałem się porównac różne żeczy np.: na PC blokadę policyjna jak jedzie się szybko da sie rozwalic... a na psp niezbyt:/ jest otoczona czymś czgo zniszczyc się nieda... :? ... w samym (wogle) MW podobają mi ię niktóre skróty dizeki którym wyprzedzam zawsze ten tempy komputer... który nimi oczywiście jeździ bardzo żadko... (oczywiście nieliczac nieco bardzoej inteligętnych bossów :wink: ).

ps.: według was jaki samochód najlepjej wybrać na poczatku gry?? ja wybrałem golfa...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...