Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

zaczęłem maxa na ostatnim najtrudniejszym poziomie ;) i tak przejde bez trudu ;) ale co tam :D a tu nowy screen z nowej gry:

http://img507.imageshack.us/my.php?image=max8jg.jpg

Ja przeszłem to kilka razy. Na początku wziałem najłatwiejszy poziom i doszłem do poziomu, gdziw w szpitalu trza uciekać przed terrorystą z karabinem. Nie potrafiłem przejść dalej, więc dalej całą gręi wszystkie poziomy przeszedłem na kodach. Kilka miechów temu znowu przeszedłem gręna kodach ( całą). Jak widać, cheaty uzależniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafiłem przejść dalej, więc dalej całą gręi wszystkie poziomy przeszedłem na kodach. Kilka miechów temu znowu przeszedłem gręna kodach ( całą). Jak widać, cheaty uzależniają.

Nie no ta misja nie jest wcale taka trudna, wystarczy dobiec na górę schodami, następnie znaleść shotguna i robisz rozwałe :D . Powaga, tracisz wiele przyjemności z gry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłem to kilka razy. Na początku wziałem najłatwiejszy poziom i doszłem do poziomu, gdziw w szpitalu trza uciekać przed terrorystą z karabinem. Nie potrafiłem przejść dalej, więc dalej całą gręi wszystkie poziomy przeszedłem na kodach. Kilka miechów temu znowu przeszedłem gręna kodach ( całą). Jak widać, cheaty uzależniają.

Ramon asz to prosta misja ;D też się trochę meczyłem, żaden shot gun jak tam koelga mówił, uciekamy metodą prób i błedów jak zazwyczaj wbiegmay do pracowni komputerowej, chowany sie za jedną ścianką terroryści wchodzą.. (i tu ropozczyna sie skrypt)... jeden mówi żę CIe poszuka a drugi tu bedzie... w tym moememencie wchodzi strraznik terrorysta go zabija, podbiegamy szybko zabieramy broń i jest już łatwo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale D'artagnan powiedział ze zaczał na najtrudniejszym poziomie, jak on to zrobił? :D:D

Zaczął na najtrudniejszym poziomie. Zaczął grać. Od nowa. Bo sobie odblokował taką możliwość. Zaczął przechodzić Maxa 2 po raz kolejny, tym razem na najtrudniejszym poziomie. Proste? Teoretycznie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale D'artagnan powiedział ze zaczał na najtrudniejszym poziomie, jak on to zrobił? :D:D

no dokłądnie jak mówi Hawk ;) ale ostatnio cos mi sie robi badziewnie przy używaniu 2 ingramów na bulletimie strzelają one jakby seriami a nie ogniem ciagłym nie wiem o co chodzi ;/

huh najgrosze jest to żę na 1 etap dostępne są tylko 3 zapisy gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ostatnio cos mi sie robi badziewnie przy używaniu 2 ingramów na bulletimie strzelają one jakby seriami a nie ogniem ciagłym nie wiem o co chodzi ;/

Wydaje Ci się. Bez użycia Bullet Time Ingramy pięknie strzelają ciągłym ogniem przy sympatycznym dźwięku. W spowolnieniu czasu też tak jest, ale trudno, żeby bez przerwy słuchać pierdzenia pistoletów, prawda? Bo właśnie coś na taki kształt wydają odgłosy Ingramy w BT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on mówi ze od razu zaczął grać na poziomie najwyzszym, moze i jestem dociekliwy ale to jest niescisłosć :D:D

zahcowujesz sie jak dziecko takimi postami... zaczełem od nowa na najwyzszym poziomie.. a niby jak inaczej miałem napisać że gram od nwoa na najwyższym poziomie? mam ci opowieidzec spoiler? jak nie wieżysz że przeszedłem 2 czy 3 poprzenie poziomy? nie wiem o co Ci cohodzi.. miałem napisać "kontynuje grę na najwyzyszm poziomie"? nie kontynuje bo zaczelem od nowa.. troche śmmieszny jesteś -.-

edit:

przyjrzyj sie wyżej, nie napisałem że "od razu"..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moja pomyłka, źle zinterpretowałem kilka twoich ostatnich postów D'artagnan, mysłałem że zacząłes po raz pierwszy gre na najwyzszym poziomie, sorki, zwracam honor.

wybaczam ;P całuj sygnet :)

no wreszcie :) a tutaj me screeny z maxa :) w ciągu całej mojej działalnośći:

http://img259.imageshack.us/my.php?image=b...hmasakra6vo.jpg - troche zbreźne ale cóż...

http://img56.imageshack.us/my.php?image=max9zw.jpg -pierwszy screen w maxie ;D

http://img239.imageshack.us/my.php?image=niekop2in.jpg - kliners okopuje klinersa!!!

http://img246.imageshack.us/my.php?image=zioomm0ja.jpg - spoko zioom... spójrzcie jaki ujarany...

http://img247.imageshack.us/my.php?image=ojestdobre0xt.jpg - hehhee spuchnij i zdychnij klinersie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka jest przeciętna w porównaniu do jedynki. Gdyby "the fall of max payne" wyszła bez uprzedzenia jedynki, oceny by poszły w góre. Bo poza fizyką nie zmnieniło się nic. Jak dla mnie dwójka jest ledwo kalką klimatycznej jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak. W tej grze coś jest. Może się wydawać, że to zwykła strzelanka, krótka i niesamowicie liniowa. Mimo to co jakiś czas sie do niej wraca.

Co do tej stronki to jest rzeczywiście bogata w różne "pliczki". Głównie polecam mody(np. te "matrixowe"), dzięki którym można wielokrotnie powracać do przygód Max'ia w troch odmienionej formie.

PS: Ale tej 7+ od CDA nie zapomne chyba nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać dawno temu w dwójkę (jedynka była wcześniej, ale nie wiem w jaki sposób przestałem w nią grać) i w utknąłem w jednej misji (teżnie pamiętam :D). Dwa tygodnie temu Max 2 wpadł w moje ręce, trzy dni grania i po graniu. Teraz zrozumiałem co straciłem. Zbytnio się w fabułe nie wczułem (choć przeczytałem), ale naważniejszy jest jak zwykle klimat. A klimata w Maxie jeste nieskazitelny. Idziesz ulicą, po twoich skroniach spływają ciężkie krople jesiennego deszczu i nagle z uliczki wypada furgon naładowany gangsterami. Zaczynasz strzelać i... po nikim nie zostaje ani ślad. To właśnie mnie wkórza w grach, że samotny człowiek jest w stanie rozwalić kilka grup gansterskich. Ale ja nic na to nie poczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radar -> wrzuć na luz, to tylko gra. Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby w filmach sensacyjnych obowiązywałyby te same prawa co w rzeczywistości, 90% z nich w ogóle by nie powstała a w pozostałych 10% główny bohater umierałby po 5 minutach.

'Dwójeczka' oczywiście daje radę, ale moim zdaniem znacznie ustępuje pola jedynce, która jest najlepszym TPP w historii i jedną z lepszych gier akcji w dziejach. Klimat pierwszego Maxa po prostu miażdży. MIAŻDŻY! Nie znam drugiej tak zrealizowanej, efektownej i wciągającej gry. Obecnie go nie posiadam, ale czekam tylko, aż pojawi się jako pełniak na Cover CD w CDA.

A ta strona którą podaliście faktycznie fajna, niektóre mody muszą być super. Swoją drogą możnaby Maksia przerobić na Sin City - czarno biała stylizacja z jaskrawymi elementami i Marv w roli głównej. :) To byłoby coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mnie wkórza w grach, że samotny człowiek jest w stanie rozwalić kilka grup gansterskich. Ale ja nic na to nie poczne.

A wyobraź sobię grę, w której by tak nie było. Zaczynasz Max Payne i zaraz pierwszy napotkany gangster Cię zabija.

Game Over. Koniec gry.

Fajna, co? :P

Co do gry Max Payne to oczywiście jest świetna. Akcja zawsze dzieje się w nocy i zawsze pada śnieg (w dwójce deszcz), co nadaje grze taki specyficzny klimat. No i ta muzyka, która wszystkiego dopełnia. Nic dodać, nic ująć - świetna gra. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milo wspominam MP2. Ponoc nie wszystkim kontynuacja hitu nie przypadla do gustu, ale na szczescie nie naleze do tej grupy. :D Swietna oprawa graficzna, bullet time, przerywniki w postaci komiksow - jest sie czym zachwycac. :DTeraz czekam na Alan Wake. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milo wspominam MP2. Ponoc nie wszystkim kontynuacja hitu nie przypadla do gustu, ale na szczescie nie naleze do tej grupy. :D Swietna oprawa graficzna, bullet time, przerywniki w postaci komiksow - jest sie czym zachwycac. :DTeraz czekam na Alan Wake. 8)
Alan wake :?: Myślałem,że na Maxa 3.Ale jak chcesz to czekaj.Zapomniałeś o świetnej fizyce przedmiotów. :faja:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...