Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

Bardzo milo wspominam MP2. Ponoc nie wszystkim kontynuacja hitu nie przypadla do gustu, ale na szczescie nie naleze do tej grupy. :D Swietna oprawa graficzna, bullet time, przerywniki w postaci komiksow - jest sie czym zachwycac. :DTeraz czekam na Alan Wake. 8)
Alan wake :?: Myślałem,że na Maxa 3.Ale jak chcesz to czekaj.Zapomniałeś o świetnej fizyce przedmiotów. :faja:
Watpie zeby ukazal sie Max Payne 3 (dwojka skonczyla sie na tyle madrze ze nie jestem az tak napalony na 3 :D). Alan Wake to gra tworcow Max Payne'a 1 (bo 2 stworzylo Rockstar :!: ), bedaca do niego podobna juz pod samym tytulem (imie i nazwisko glownego bohatera). AW ma byc jeszcze mroczniejsza produkcja od Maksia. 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna oprawa graficzna, bullet time, przerywniki w postaci komiksow - jest sie czym zachwycać

czyli to samo co podobało się wszystkim w jedynce. Największym minusem MP2 jest właśnie ta powtarzalność. Przeszedłem oba Maxy Payne w minione święta i jak odpaliłem MP2 to wciąż myślałem, że gram w jedynkę. Mało nowości panowie, bardzo mało...Na szczęćsie fabuła trzymała ten sam "dorosły" poziom.

A MP3 będzie bo po napisach końcowych w MP2 pisze, że weka Maxa będzie kontynuowana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne... Tak... Całkiem niedawno (raptem ze 2 misiące temu) grałem w obie części. Jedynkę przeszedłem kiedyś, jednak nie byłem wtedy uber pro mastah z anglika, więc niewiele rozumiałem. Teraz zrozumiałem całą fabułę i jest świetna. Fajna jest misja "The Baseball Bat" i reakcja Niagary na widok Maxa :P Naprawde, gra wypasik, klimat wgniata w fotel.

A MP2?

Bardzo podobna do MP1, jednak wydaje mi się inna. Ma w sobie coś, co sprawia, że to naprawde nie jest Max uciekający przed glinami, tylko Max glina pracujący nad sprawą. Graficzka ładna, a komixy jak w poprzedniczce świetnie zrealizowane. Jednak prawdziwie zacząłem się nad tym zastanawiać gdy przeczytałem ostatni komix i zobaczyłem napisy z zaj*bistą piosenką Poets of the fall "Late Goodbye" (idealnie pasowała). Do teraz pamiętam ostatnie słowa (no mniej więcej). "I had a dream. My wife was dead... but it was alright...". Końcówka majstersztyx.

Aha, ostatnia rzecz:

To właśnie mnie wkórza w grach, że samotny człowiek jest w stanie rozwalić kilka grup gansterskich. Ale ja nic na to nie poczne.

Panie radar42. Zagraj sobie w Operation Flashpoint. Tam, jesteś naprawdę nikim. Jeden strzał i nie żyjesz, sam nie osiągniesz nic, a i w oddziale jest ciężko. Jeśli nie grałeś - polecam! (była niedawno w cda, zresztą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesedlem 1 kiedys, kiedys dawno .. szczerze to bylem jeszcze troche za mlody zeby pojąć tą gre .. w dwojke gralem juz troche bardziej niedawno ( :P ) przeszedlem ją raz, drugi, trzeci ... urzeklo mnie to ze zabijanie moze byc przyjemnoscią , ze heady strzelane w bullet timie z desert eagla są lepsze niz strzelenie bramki przewrotką Dudkiem ... a ta fabua i klimat .. niezapomniane ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dwójce jeśli ktoś nie wie to trzeba trzelać w te drążki żeby wyleciały,chociarz najpierw trzeba było zrobić coś jeszcze ,ale ja nie pamiętam co :D .Tak dawno nie grałem :( .No i muszę napisac że jest świetna gra.Jedna z moich ulubonych.Przeszedłem na wszystkich poziomach trudności.Kodów nie uzywałem.No chyba że na zmianę postaci.Żeby pograć Moną .... normalną oczywiście :lol: ew w ręczniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne to bardzo miodna gra...

1. Bullet Time: jeden z najlepszych spośród gier (pewnie dlatego, że był pierwszy.

2.Fabuła: czyli utop swe smutki w butelce... ołowiu.

3. Fizyka: zabawy z kartoem cz.I.

4. Bronie: Hasta la vista russians!

5.Główny bohate: czyli jak pobrudzić koszulkę krwią 300 osób w ciągu 2 godzin...

6. Pomocnica bohatra: jedyny powód aby zamienić się z Maxiem.

7. Muzyczka: czyli jak promować jedną piosenkę przez całą grę...

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest nieco mniej mroczna, za to bardziej kryminalistyczna od jedynki. Szczególnie podobało mis ię zakończenie, które w jedynce też było niezłe.

Jeśli mam pochwalić kogoś - aktor grający (podkładający głos) Vladimira Lema jest po prostu mistrzem. Ogólnie te komiksowe wstawki są mocną stroną gry.

Mam nadzieję na kolejną część. Jak znam życie, pewnie znów spotkamy Monę ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 2 : The Fall Of Max Payne co moge powiedzieć wole jedynke.W drugiej części za zbyt wielu bohaterów poległo.Dobrze że przynajmniej Mona Sax przeżyła na końcu =] Moje ulubione plansze to 3 początkowe bo lubie strzelać z berety i ingranta :D

Kto widział trailer Max Payne The Movie Trailer film bedzie taki jak Hitman czyli beznadziejny.Demony?Od kiedy w Max Paynie były demony?Chyba reżyser filmu coś brał <_< xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 2 : The Fall Of Max Payne co moge powiedzieć wole jedynke.W drugiej części za zbyt wielu bohaterów poległo.Dobrze że przynajmniej Mona Sax przeżyła na końcu =] Moje ulubione plansze to 3 początkowe bo lubie strzelać z berety i ingranta :D

Ingrant? Aż mi się przypomina tekst "Panie Gerwant" z Wiedźmina. xd

Chyba chodziło o Ingram.

Demony?Od kiedy w Max Paynie były demony?Chyba reżyser filmu coś brał <_< xD

IMO te "demony" to uosobienie narkotyku Valkyr. Może taki kierunek wybrał reżyser, żeby uplastycznić wizje Maxa. Same Walkirie zabierały dusze poległych wojowników do Walhalli, a w trailerze jest także mowa o tym, że zabierały tylko tych, którzy zginęli brutalną śmiercią, więc dla mnie mogą nawet i być te demony, o ile miałyby jakieś logiczne wyjaśnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekranizacje gier mają to do siebie, że zawsze mocno zmieniają fabułę, lub nawet ogólne założenia samego tytułu. Przykłady? Silent Hill chociażby. Albo Bloodrayne. Pewnie jeszcze wiele, wiele innych. Osobiście już nie czekam na takie ekranizacje. Wolę się nie zrażać do amerykańskiego kina jeszcze bardziej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to np.Wszyscy znają film Szklana Pułapka (Die Hard) z Bruce Willisem.Wiec te filmy każdy zna i opowiada sobie nawzajem ciekawe sceny z filmu.Wątpie by tak o max paynie mowili.Wkońcu Szklana Pułapka bedzie jeszcze w przyszłości znana a max payne-the movie?Watpie.No ale zobaczymy i pogadamy jak obejrzymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...