Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sagan51

Płyta główna a GeForce GTX 760

Polecane posty

Mam pytanko czy do płyty głównej GIGABYTE MA78LMT-S2 będzie pasować karta graf. GeForce GTX 760.

Z tego co przeczytałem płyta główna obsługuje złącze PCI Express 16 2.0 ,natomiast grafa ma PCI Express 16 3.0. Dlatego proszę o odp. czy moja płyta główna będzie pasować do tej karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta nie obsłuży i5 i ją również musisz wymienić. Nieco taniej od D3H jest B85M-E45, a jeszcze taniej płyty główne z tylko dwoma slotami na RAM: ASRock H81M, MSI H81M-E34, czy wreszcie przykładowo H81M-P33 bez choćby headera USB 3.0.

Karta, jak już wspomniałem, do wymiany na GTX 960, z niereferencyjnym chłodzeniem od producenta z przynajmniej 3-letnią gwarancją (Zotac, MSI, Asus, Gigabyte, Palit).

Zasilacz nie jest ani tani, ani dobry. Jeżeli chcesz nieco zaoszczędzić, to weź VS 450 (mocy i tak będzie miał olbrzymi zapas), a jak wolałbyś coś z wyższej półki, to coś z: Smart SE 530W, Antec VPF 450/550W, CM G450M/G550M.

Obudowę masz jakąś w miarę przyzwoitą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że obudowa też koniecznie do wymiany? Czy po prostu chciałeś o niej nie pamiętać? (i sam zamiast M23 wolałbym albo dorzucić do M25, albo wziąć Zalmana Z1, choćby po to, żeby w przyszłości nie przejmować się długością karty graficznej)

Jakbyś się zdecydował na jakiś konkretny model karty, to możesz się tu jeszcze pochwalić wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...