Skocz do zawartości

Klara- Wasze pomysły


Marek Lenc

Polecane posty

Często dostaję maile (privy, info na gg czy nawet nk...) z Waszymi propozycjami na kolejne odcinki przygód Klary. Wiele z nich zasługuje by je pokazać szerszej publiczności, dlatego w tym miejscu chciałbym pokazać właśnie przygody Klary według Waszych scenariuszy.

Część prac to zgłoszenia w forumowym konkursie z Klarą.

Czekam na kolejne pomysły ;)

post-6062-1221672651_thumb.png

post-6062-1221672657_thumb.png

post-6062-1221672662_thumb.png

post-6062-1221672668_thumb.png

post-6062-1221672674_thumb.png

post-6062-1221672683_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja, nie dotycząca co prawda pomyslu na pasek, ale wszystkich odcinków, jest taka: Bylo by fajnie, gdyby poszczególni redaktorzy CDA pojawiający sie na paskach, wyglądali zawsze w ten sam sposób, i chociaż troche przypominali tych prawdziwych (Mac Abra bez włosów, Eld z długimi włosami (tak, wiem że ściął) i spojżeniem zabójcy, Siekiera- dziad z wąsiskami w okularach;] ). Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

ot, taka mała sugestia;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obrazek wymiata :D

Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

No nie wiem. Stwarzało by to iluzje, że CDA ma tylko jednego antyfana. :P Po za tym Wania zaczął by się w końcu nudzić. Zabił by go w pierwszym obrazku, a potem co? A co do redaktorów, to się zgadzam, szczególnie fajny byłby obrazek ze Smugglerem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Można by tez wprowadzić jakąś stała postac antyfana.

No nie wiem. Stwarzało by to iluzje, że CDA ma tylko jednego antyfana.

Taki naprawdę twardy antyfan jest jak troll - nie spalisz, lub nie polejesz kwasem to się zregeneruje... Albo może też powielić się przez pączkowanie. Jest wieeele możliwości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej (mam nadzieję że mogę sie do Ciebie zwracać na ty)

Mój pomysł to osadzenie Klary w świecie wiedźmina. Jednak nie jako Wiedźmiarz, (pamiętacie?? były rysunki o nim na łamach CDA) ale Klary jako głównego bohatera (raz chyba była jako dziewczyna, którą Geralt chce... no wiecie :D). Chodziłaby po swiecie i zabijała potwory to chyba jasne. No rozpisałem się.

PS: Jeśli ten pomysł wejdzie w życie, podziękuj też Jamesowi z forum. Gdyby nie jego avatar, nie wpadłbym na ten pomysł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Można by zrobić takie coś Klara w poszukiwaniu prawdziwego oblicza Smugglera postanowiła wyruszyć na tropikalną wyspę przedzierając się przez krzaki spotyka węża BOA który jak się okazuje też poluje na Smugglera ale Klara o tym nie wiedząc zabija węża poprzez odcięcie mu głowy gdy nagle za środka wychodzi szara myszka i zaczyna dziękować Klarze z ratunek.Gdy dochodzi do pożegnania nagle Klara pyta się tej myszy jak ma ona na imię ona w odpowiedzi na to wykrzykuje co kolejny anty fan się przypętał.Klara mówi że nie jest żadnym anty fanem a o co ci w ogóle chodzi Myszka odpowiada że chodzi jej to że kolejni anty fani się tu [ciach] a ona musi sobie dawać radę tak samo jak było z tym wężem.Klara nie wytrzymując wykrzykuje kim ty do cholery jesteś a mysz na to SMUGGLER.

Wiem że pomysł denny ale mógłby ktoś napisać co o tym sądzi ?

Regulamin...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

1. Klara - przejście w trzeci wymiar jest przereklamowane

2. Klara - większość dzisiejszych komputerów tego nie pociągnie

3. Napis - masz za słabą kartę grafiki by podziwiać Klarę w pełnym 3D (lub coś w tym guście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...