Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShooXer

Mass Effect 2 - Shadow Broker

Polecane posty

Po cutscence, w której Shepard wypada przez okno, a Liara goni widmo-asari, trzeba przebić się przez najemników handlarza cieni. Przebijam się, wychodzę z budynku, mam kolejną cutscenkę - Liara strzela do asari, ta druga spogląda na drużynę Sheparda, ekran ładowania i nic. Liara stoi przede mną, ubrana już nie w strój bojowy ale ten zwykły, widmo-asari dalej chowa się za taksówką z wyciągniętą bronią, a ja nie mogę zrobić nic. Ani nikogo zastrzelić ani podjąć jakiejkolwiek interakcji. Próbowałem przeinstalowywać, grać na jakimś cracku (miał podobno pomagać, ale nie działa), na fanowskiej łatce "Better Mass Effect" (po instalacji tego drugiego w ogole nie mogę podjąć jakiejkolwiek interakcji z niczym, nawet na wcześniejszych sejwach), na minimalnych detalach.

Może ktoś coś wie na ten temat?

Jeśli nie, to przynajmniej sie zapytam, czy moge bezproblemowo ominąć ten dodatek? Nie chcialbym w trójce zbyt wiele stracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest on konieczny do przejścia, w trójce wszystko zostanie wyjaśnione aczkolwiek jest to najlepsze dlc do drugie części. Spróbuj przeinstalować jeszcze raz całą grę, i oczywiście zainstalować angielską wersję gdyż akurat to dlc nie zostało wydane w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Jeśli jednak nie chce ci się ponownie zaczynać od nowa gry to śmiało możesz pominąć ten dodatek, najważniejszy ze wszystkich to The Arrival.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań.

1. Na jakiej wersji językowej grasz - pełny dubbing, angielski dubbing z napisami pl, czy po angielsku.

2. Jeśli na polskiej to zainstalowałeś łatkę PL?

3. Próbowałeś ominąć tą cut-scenkę?

Ominąć możesz, ale jest to najlepszy dodatek do ME 2. Najważniejszy jest średni Arrival, który wyjaśnia parę rzeczy, a zwłaszcza stanowi pomost pomiędzy ME 2 a częścią 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zapis (sejwa) sprzed rozpoczęcia misji? Z tego co wiem, bo kiedyś miałem podobny problem, wczytanie zapisu może pomóc albo ( o ile dobrze pamiętam) jest też w zapisach "Rozpocznij misję od nowa" (czy coś w ten deseń) i to pomagało. Ewentualnie, jak @JaCzyliJa możesz spróbować zainstalować ponownie dodatek.

EDIT.

A o ile dobrze pamiętam cut-scenki pomijało się chyba spacją (?), a właściwie to kwestie bohaterów, a nie całą cut-scenkę, więc kilka razy trzeba poklikać, aby szybko zakończyć cut-scenkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...