Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kac2210

czy kupić

Polecane posty

Witam, otóż mam okazję kupić taki sprzęt :

Processor: AMD Phenom II X4 840 3,2GHz

Mainboard: AsRock N68C-S

Memory: 4GB (2x2GB DDR2)

Hard Drive: WDC 250GB

Graphic: MSI GeForce 9800 GT 512MB

Optic Drive: DVDRW

PSU: 600W

Case: Adax Bravo

System: Windows 10 Pro Technical Preview

I moje pytanie to czy ten sprzed jest mocny (najlepiej jakbyście byli skłonni podać jakąś grę i na jakich wymaganiach będzie płynnie działać, ofc mam na myśli coś z nowszych) i czy jest wart swojej ceny ?120

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zacytujesz posta, to magicznie pojawia się znaczek funta szterlinga.

I szczerze, chyba bym 700 zł za ten sprzęt nie dał, nawet gdyby zasilacz był akceptowalnej jakości, bo poza nim z całego zestawu jako tako pasuje mi tylko procesor i ilość RAMu (no i napęd, o ile jest na SATA). Co do reszty, to karta graficzna prezentuje wydajność niewiele wyższą od nowych zintegrowanych kart Intela, płyta główna ma tak potężną sekcję zasilania, że o podkręcaniu procesora możesz zapomnieć, RAMu przy ewentualnym upgradzie nie wykorzystasz, obudowa przewiewnością nie grzeszy, a dysk lata świetności ma już pewnie za sobą.

Nowsze gry powinny na tym zestawie śmigać, przykładowo Hotline Miami, Biding of Isaac, czy Braid nie powinny mieć problemu nawet na najwyższych detalach smile_prosty.gif A tak na serio, to po wymianie karty graficznej na jakąś używkę za 150-200 zł większość nowszych tytułów powinna sobie jeszcze jako tako radzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y 

Dzięki za odpowiedź, czyli jednak nie skorzystam, a mógłbyś mi polecić jakaś konfigurację do ?200-300 bowiem w tej chwili nie mam kompa a jakoś nie chce kupować laptopa do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś w tym zestawie yojo2 podmienić procesor na G3220 (jeżeli nie zamierzasz podkręcać)/G3258 (jeżeli podkręcać zamierzasz) i kartę graficzną na R7 250X, chociaż jeżeli byłbyś w stanie gdzieś wyhaczyć używaną i5 2xxx/3xxx (być może z płytą główną albo nawet i RAMem), to na pewno nie byłby zły pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...