Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EnczMaster

Steam - problem z zalogowaniem

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie!

Borykam się z pewnym problemem dotyczącym logowania do platformy Steam. Po wpisaniu danych logowania wyskakuje komunikat, że " Logowanie do Steam nie powiodło się. Podane konto nie istnieje lub hasło było niepoprawne. Sprawdź nazwę konta oraz hasło i spróbuj ponownie". Tak więc spróbowałem opcji "ODZYSKAJ UTRACONE KONTO...", lecz nie otrzymuję maila weryfikacyjnego (ani w odebranych, ani w spamie, nigdzie nie ma). Więc spróbowałem napisać do supportu w sprawie kradzieży konta(wiadomość w załączniku; dodałem wyciąg z paypal oraz kilka dowodów zakupów w grze). Czy wszystko zrobiłem dobrze? Czy moja wiadomość zostanie rozpatrzona przez Valve? Jeśli nie to bardzo prosiłbym o nakierowanie mnie na dobrą stronę.

Dostałem także odpowiedź od Steam na pocztę(załącznik nr 3). Z tego wynika, że mam podać im w odpowiedzi email, na którym stworzone zostało konto? I czy format załączników nie sprawi problemów?

Andrzej

post-1113670-0-37827000-1428239159_thumb

post-1113670-0-92084600-1428239167_thumb

post-1113670-0-50589300-1428239501_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz kod jakiejkolwiek z gier z twojego konta Steam na papierze? (jeśli kupowałeś wersję pudełkową to powinien być albo na instrukcji albo naklejony w środku na opakowanie)

Praktycznie jedynym sposobem na udowodnienie, że konto jest twoje to pokazanie, iż albo masz wydruk jakiegoś kodu gry(jest taka możliwość wydruku z poziomu Steam) lub kod z wersji pudełkowej gry. Ewentualnie, jak masz podpiętą kartę płatniczą pod konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...