Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karlikos

Rozwiązany: Motorola moto g 2014 czy LG spirit 4G LTE

Polecane posty

Well, o Spiricie ciężko coś konkretnie powiedzieć, jako że to stosunkowo świeży model, wciąż brak recenzji. Od strony sprzętowej na pewno Moto G2 przebija, bowiem działa na 64-bitowym Snapdragonie 410, oferuje też obsługę LTE, co jest największą wadą Motoroli. Dodatkowo jest też nieco tańszy. Na plus dla Moto jest niewątpliwie wsparcie nieoficjalne i pewne aktualizacje (Spirit prawdopodobnie dostanie jedną, ale jej jakość może być dyskusyjna), nieco lepsza jest też kamera do selfie, ale to szczegół, bo obie oferują podobną jakość. Zastanów się też czy wolisz nakładkę systemową LG czy czystego Androida jakiego oferuje Motorola.

Podsumowując, mi ciężko powiedzieć co powinieneś wybrać. Spirit mnie przekonuje, ale to nowinka. Moto jest gorsza, ale sprawdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o moto g to wybralbym ta wersje http://allegro.pl/smartfon-motorola-moto-g-2-gen-lte-8gb-4x1-2-etui-i5226625151.html ma LTE i nieco wieksza pojemnosc baterii, za lg przemawia do mnie to ze jest tanszy i ma fajne bajery takie jak odblokowywanie tapnieciem. moze powiem tak co bys bardziej polecil kolesiowi ktory duzo slucha muzyki i lubi pograc na telefonie i czesto korzysta z internetu?

tutaj znalazlem recenzje spirita http://telesmartfon.pl/?p=3240

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest wersja LTE Moto G 2014, którą właśnie znalazłeś, ale 850 zł ze ten telefon to już raczej smutny żart, za jakieś sto złotych więcej można upolować znacznie lepsze S4 czy LG G2. Z tych dwóch podanych wybrałbym więc Spirita.

Jaki właściwie masz budżet? Te ~850 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Spirit ci się podoba i cię przekonuje - bierz, powinieneś być zadowolony, dużo lepszych nowych opcji w tej cenie nie ma. Fon ogarnie większość gierek, z pominięciem może GTA:San Andreas, które ogólnie dość słabo chodzi na Snapdragonach. Za ekran 720p i Snapa 410 z LTE 699 to cena w miarę uczciwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...