Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drakoni

Risen 2. 2 pytania - "złoty" bug i grobowce

Polecane posty

Lubię zwiedzać/zaliczać w grze wszystko, co jest dostępne, ale tym razem postanowiłem za bardzo nie psuć sobie niespodzianek solucjami..nie żeby były bardzo dokładne jak odkryłem, w Risen 1 miałem więcej info. Niestety w efekcie przegapiłem parę rzeczy. Myślałem, że nadrobię straty chociaż w złocie dzięki bugowi z minigierką strzelecką..ale..

Czy w wersji z CDA rzeczony bug jest "naprawiony"? Jasne - zadziałało granie w "shoot the fleet" drugi raz po wygranej, ale za następną wygraną już nie daje mi złota. Coś spaprałem w dochodzeniu do buga czy jak? Ew. Może jest inny sposób na dodatkowe złoto? Zdaje się, że za 10 trafień w zwykłym ćwiczeniu też dostałem, może nie 500 ale 250. Czy to mogę wykorzystac więcej niż raz?

I druga sprawa - bohater jest miękki jak kluchy lane a ja nie mam szczególnego talentu w machaniu mieczem..za do chwałę wydałem na cwaniactwo żeby pootwierać ile się da skrzyń na Tacarigui zanim z niej pierwszy raz odpłynę. Są tam też grobowce, jak na razie znalazłem trzy..z czego tego w jaskini z pająkiem nie mogę otworzyć, a do drugiego dostać się żywcem bo wojownicy w przejściu są dla mnie za silni. Czy coś stracę, jeśli odpłynę z wyspy bez badania ich głębiej? W kanionie też nie cały zwiedziłem przez ghula, w sumie mam tylko dwa idole, nie pamiętam już skąd ten drugi. No i jak otworzyć grobowiec w jaskini?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później będziesz mógł swobodnie wrócić na dowolna wyspę, więc możesz swobodnie pchnąć fabułę i rozwój postaci dalej, co nawet jest wskazane (patrz miejsca w które nie możesz s dostać i Ghul - później nie stanowi to problemu).

Co do strzelania, to darmowe jest tylko w ramach tutoriala. Później aby coś wygrać trzeba wpierw założyć z własnej kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...