Jump to content
Sign in to follow this  
badys

Rozwiązany: Rozwiąż problem rozdzielacza internetu.

Recommended Posts

Witam, króciutko i na temat.

Mieszkam w domku, wynajmuję pokój. Mamy internet z modemem który ma 5 wejść na kabel ( wi fi do mojego pokoju nie dociera ) . Jeden z kabli jest poprowadzony do mojego komputera, ale od roku mam ps4 i jak chcę pograć na konsoli muszę odłączać kabel od PC i podłączać do czarnulki. I teraz chcę zapytać. Jaka jest najlepsza opcja rozdzielenia sygnału. Czy za pomocą np. takiej przejściówki ( dodałem w załączniku) jestem w stanie uzyskać to o co się rozchodzi ? Czy trzeba by było konkretny Switch kupić ?

Dziękuję i pozdrawiam !

post-967692-0-75656500-1426341141_thumb.

Jeżeli router ma 5 wejsc i nie wszystkie sa zajete to mozesz kupic kabelek i poprowadzic do PS4.

Jeżeli router ma 5 wejsc i nie wszystkie sa zajete to mozesz kupic kabelek i poprowadzic do PS4.

pleeaaaaseeeee, wszystkie są zajetę. Po jednym kabelku do każdego pokoju odchodzą. Jeeez.

Switch można kupić już od 20 zł, tak więc w niego się zaopatrz

Czyli tą przejściówką co załączyłem, nie ma możliwości rozdzielenia sygnału ? Trzeba kupić Switch'a ( boxik ala modem z wejściami do kabli ethernet) tak ?

Switch to jest dobry sprzęt, używam go w wielu sieciach które nie wymagają 1gb, no chyba że sobie takich życzysz i reszta twojego sprzętu też chodzi na 1gb to możesz dołożyć pare zeta i zakupić podobny switch z tej firmy na 1gb
  • Upvote 1

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...